bugün

terör yanlısıdır. terörist örgüt sempatizanıdır.
köpeklerle iletişim kurabilme yeteneğine oldum olası hayran kaldığım sözlük aparatı. o derece halden anlar. ben demiyorum, kendi söylüyor (bkz: #7009983)...
köpeklerle iyi iletişim kurduğu doğrudur. hemen toplanırlar başına, zira kendisi nefret saçan ırkçı bir insan değildir. hayvanları ırkçı ifrazatlarla boğmaz. gelin yavrucuklarım der, onlar da gelir. güzel hayvanlar köpekler.
kanında kuduz mikrobu dolaşma ihtimali yüksek yazarcıkdır. kendisine acil şifalar dilemekteyiz.
Çocuktur. Kimlik sorunları bulunmaktadır. Ne yazık ki herşeye rağmen Türkçe konuşuyor olması belki de onun için bir üzüntü kaynağıdır. Umarım aydınlanır, okuyup birşeyler öğrenerek kendini geliştirir ve hayata olan isyanı, onun gerçekleri görmesine artık engel olmaz.
çocuk falan değildir, 31 yaşındadır. az çok da mürekkep yalamıştır. neyse, çoluk çocukla düşüp kalkması biraz genç göstermiş anlaşılan. bol bol kitap okuyun, her şeyi bilgi sahiplerinden beklemeyin, kütüphaneler boş kalmasın.
türkçe hakkında arapça, ingilizce, farsça, fransızca, almanca oluşma bir dil demiştir. gariba cahil bir insandir. bütün diller birbirlerinden oluşmuştur çünkü bütün insanlık bir ana-baba'dan dünyaya gelmiştir. ama türkçe arapça, ingilizce, farsça, fransızca, almanca oluşma değil de daha çok moğolca-fince-japonca-tunguzca dillerene yakındır. arapça, ingilizce, farsça, fransızca, almanca oluşmus bir dil vardır o da kürtçedir.
(bkz: ironi)
kürtlere gani gani sövenlere sessiz kalanların üzerine nefret saçtığı yazar. nedense aynı şeyler kürtlere söylenince düğünde ortalıkta vasıfsızca dolanan kamber gibi tempo tutanlar kendisine pek kızarlar aynı yaklaşımlar türklere karşı sergilenince. allahımın tarafgir tosbağaları! bi' de bunlar faşist demiyor mu!? ulan faşizme karşıysan türk faşistlerini ne hatırına sıvazlıyorsun?
sövdükleriyle aynı ayarda ama farklı kulvarda olan yazar.
biri türk diğeri kürt faşisti.
bende ilgili entry de kendisinden bahsemiştim nasılda arayıp bulmuş.
cici yazarımızdır.
s en sen ol, bulaşma türk'e
e min olduk yandaşısın teröristin de
r ahatsızlık veriyorsun millete,
e ğlendiğini mi sanıyorsun?
n e zaman ölüp gidersin bilmem de,
d evri geçti pkk nın bilmiyor musun?
i ninden nasıl çıkıyorsun?
p adişah olsam verirdim ferman!
i nan durmazdı boynunda kafan!
t abi anlamazsın sen bundan,
i tler ile kürtleri, karıştırıyorsun!
kemikçilere rağmen severek takip ettiğimiz yazar. bol bol da artılıyoruz.
faşizmi döktüğü kanda boğacak olan büyük sosyalist, açın önünü.
uludağ sözlük te yaşanan ülkücü yazar terörünün son kurbanı.
sözlükte yazmak yerine , taksim nevizadede otursa bi masaya bi kaç kıvır saçlı arkadaşıyla , liseli gençlerin masasının tam da yanına orda bu yazdıklarını hafif yüksek sesle tekrarlasa , biraz da "ah o kızı hala unutamıyorum olm içim yanıyo aşkzedeyim ben " triplerinde ufka baksa , o kızları nasıl tavlar nası yer.. haberi yok..
taksim'den bildiren yazar.

wireless: umutsuz bekar
pkk sempatizani olduğu söylentileri dolaşan yazar.
osmanlı mutfağına bok atan yazar. (bkz: (#7054472))
osmanlının kim olduğunu bilmeyen yazar.
türkleri tanımayan yazar.
yazarın türk milletine veya bana havalesi sonucu olası diğer durumlar.... (bkz: yamuk)
her türlü hakareti türklere söyeleyebileceğini zanneden yazar, hala sözlükte yazar olması düşündürücü olan yazar.
yediği ekmeği kosmos'un getirdiği inanışında olduğu söylentileri duyulan yazar.
birinin yüzüne karşı söylenemeyecek şeyleri, klavye arkasında gerilla kahramanlığı! ile söyleme başarısı gösteren yazar.
Not:sözlük yazarları olarak(bir grup arkadaşım olan yazarla) biz böyle ayrıcalıklı yazarla tanışmak isteriz;
olası diğer durumlar hakkında ...
açık adresini vermesi durumunda derhal en kısa süre içerisinde kendisiyle zirve yapabiliriz.
(bkz: terörist de insandır)

ilk entaride sözün kime ait olduğu yazılıdır.

bir "terörist"le zirve zirvelerde yapılır. madem dağdan entari giriyorum, dağa buyrun. bu arada, durun bi' gps'ime bakayım, şu anda 924 m'den entari giriyorum. türkiye ortalamasına göre pek de yüksek sayılmaz, he?

edit: bu arada kürtler de dahil herhangi bir milletin mutfağına bok atanlar tabağında benimkini görünce şaşırmasın. siz önce ırkçı salyalarınızı temizleyin, siz temizlemezseniz yakında temizleyecek bir kurum bulunur.
ergenliğini tazecik tamamlamış gelmiş sözlükte yaramazlık yapıp mutlu oluyor.Bırakınız çocuk hevesini alsın efendim.
(bkz: sözlükte ki faşist kürtler)
hastasıyım.
moderatör tarafından desteklenmesi gereken yazar. lakin o olmazssa falan filan sözlük ne işe yarar.
(bkz: cemil abi/#7076867)

kara hilal e ayarı kepçe ile vermiş yazar.
bir film dir
Tesadüf, (2001) yapımı.
Director: Peter Chelsom
Writer: Marc Klein
Stars: John Cusack, Kate Beckinsale, Jeremy Piven | See full cast and crew

http://www.imdb.com/title/tt0240890/