bugün

farkında olmadan yapılan buluş.
ingilizce orijinali serendipity olan ve 16. yüzyıl civarlarında üretilmiş bir sözcük. bu haliyle kullanan kişi ise yıldırım türker'dir. başka şeyler bulmaya niyetlenilen bir süreçte tamamıyla yeni bir şeyler bulmaya verilen isimdir. ama bunun için bakmak değil, görmek gereklidir.
moderasyona bir adsl kapamalık canınız var ulan diye racon kesen 6. nesil uuser.
arkasında kuvvetli birileri olduğuna inandığım yazardır. zira bir entrysinde alenen "kafamı bozarsanız modemi resetler, ortalığın mına korum" mesajı vermesine rağmen hala yazarlık yapabiliyor...
kimi yazarların kötü yazarlığı ile ilgili girdiği 4 entarisi silinen yazar. adam, hakkında yazılan eleştiri mahiyetli 4 entariyi sildirip sonra da 'arkası kuvvetli' diyorsa buna gerçekten gülünür.

kimi şahsiyetlerin beğenmediği her fikri yok edebileceğine dair duyduğu faşist hissiyatı iplemeyen yazar.
şahsım ile ilgili yazdığı 4 entryde de kendimce sorularına cevap vermekten fazlasını yapmadığım yazardır. entrylerini bir gammaz olduğum halde kaale alıp da gammazlamamışımdır bile. ve yineliyorum padişahın sol taşağıyım ya ondandır modlar paso beni eleştiren entryleri uçuruyorlar. yoksa ilgili yazarımızın üslubunda bir sorun yok hani...
#5310123 hegels ne ?
islama sövmeye çalışmış ama becerememiş. paris hilton çirkin ama çok güzel oral yaptığı için tercih ediliyor biliyor musun ?

herşeyi bilmeni istemiyoruz. işini iyi yap yeter. bildiğin yerden konuş yani.
hegel'i yanlışlıkla hegels şeklinde yazdığı için islamcı belki de mütedeyyin bir yazar tarafından düzeltilen yazar.

tamam, buraya kadar her şey iyi güzel. minnettar bile oldum, hernekadar düzeltme için yazarın başlığını kullanmak düzeltme yapıldıktan sonra anlamsızlaşacaksa da yazının öyle kalması daha kötü olurdu.

lakin düzeltmeden sonra da devam eden hezeyanlar gösteriyor ki kimi mütedeyyin ya da islamcı zevat kur'an'ın allah tarafından indirildiğine bir ateistin inanması gerektiğine inanıyor. yani bir ateist buna inanırsa zaten müslüman olur, bu çıkarıma ulaşmak zor mudur?

ama tabi "islam'a hakaret ediyor" birini hedef göstermek için en iyi yoldur. sivas'a imza atanların aynı yöntemi izlemesi manidardır.
(bkz: serengeti)
'evrimle' en sevdiği cevaptır.
sözlük yazarlarını zapturapt altına almak gibi bir misyon edinmiş teyzelerin ömrünün bir evrim süreci yanında çok kısa kalacak olmasından duyduğu hicapla dördüncü elementin* asla evrime tabi olamayacağını kabullenmiş yazardır.*
#4860888 kimseyi tanımadan etmeden ahkamlar kesmeye, sataşmaya başlamış user... *
kısa yoldan şöhret olmanın yolunu bulmuş, aşındırmakta olan kamil(olgun, bilge anlamında) yazar.

ilk başlarda yazdığı bir entrynin kodunu olur olmaz her başlığa bakınız vererek başladı işine, sonra da bunu yapmaması gerektiğini söyleyenlerin nickaltlarına saldırarak devam etti icraatlarına.

hız kesmeden devam etti ve alamadığı hızı ile moderatörlere "akıllı olun, buraların canını okurum" mesajı yolladı... en son da baktı bir başına olabilecek gibi değil, kendine yakın bulduğu yazarlara yanaşıverdi... özel mesaj ile şahsımı dava edeceğini de söylemiştir sağolsun. önceden haber verdiği iyi olmuştur... zira bir davaya hazırlıksız yakalanmaktan korkmaktayımdır şu dünyada en çok... bu sebepten domates, göbek ve biraz yeşil biber ile kendisine eşlik etmek için hazırlıklarımı tamamlamışımdır. tam çoban salatası... hoş davayı açacağını söylediği konu kendisini neden ilgilendirmektedir onu da çözemedik ya... yarası olan gocunur diyoruz ki kedinin yara sandığı şeyin konumuzla alakası yoktur.
(bkz: ağlama duvarı)
bilgisayar başında hırstan klavyeyi kemiren, inceden inceye karşıt görüştekilere laf sokmaya çalışıp, başaramayan yazar.
forum yazmayı seven yazar. sanki kahvede oturmuşuz sohbet ediyoruz *
ayrıca hoşgörü kelimesini izin vermek olarak algılaması kulaklar arasında hakim timpanik ses alınacagının göstergesidir.
içimde nedensiz bir şekilde kocaman bir sevgi beslediğim yazar.
(bkz: seren depti)
(#5422824) bu entry ile beni şaşırtmış yazar. bunca zaman seovi'si olduğum için özür dilerim. ciddi tespitlerde yapabiliyormuş. helal olsundur.
(#5431361)
harun* soyadından da anlaşılacağı gibi tekindir, ama ben pek sayılmam. bu yazar arkadaş beni tanısaydı onu kucaklamamı istemezdi.
şu dünyada çeçenler vardır, bilmem haberi var mıdır? bir de kızılderililer vardır, bilmem ki onlardan da haberi var mıdır? bir de kosova arnavutları vardır, peki onlardan haberi var mıdır?

kendileri kardeş diyeceği kimseleri iyi seçmeli kanımca. misal azeriler kendisi için güzel bir örnek olur.

osmanlı delikanlıları ülkemizde kalmasa da artık eski haritadan halen görebiliriz kendilerini...

edit: ha ne diyordum lan ben?!? sosyalizm cumhuriyeti mi yoksa?
(#5462887)
(#5462935)
"terörist de insandır" diyen bir kullanıcı. aynı ortamda onunla klavye tuşlamak ne elim verici. allah sizi ve sizler gibileri umarım hak ettiği şekilde cezalandırır.
bu topraklarda yıllardır nefret tohumları eken, 30.000 canımızın kanına giren hayvan topluluğuna onlar da insandır diyen kişi. ulan sen de insansın bizler de, o halde sana ceza'nın "fark var" şarkısını armağan etmek ister bu protest bünye...
terimleri birbirine karıştıran yazar. okumakla adam olunmadığının kanıtıdır ayrıca.

haksız yere masum insanları, hamile kadınları, kundaktaki bebekleri öldüren kişiler gerilla değildir olamaz!

son olarak, teröristlerden nefret ettiğim kadar sivas katliamına sebep olanlardan da nefret ediyorum!

hangimiz daha hümanist serendipiti? sadece kendi bakış açısından bakan sen mi? yoksa faşist olan ben mi?
terörist de insandır lafı kendisine ait olmayan yazar. keşke ilgili başlığa gidip ilk entariyi okusaydınız. ama ne değişirdi ki. sanki bilmediğinizden mi.

bu sözlükte anlamadığım bir nokta da şu. birisi bir şeyler yazıyor, faşistler hemen topluca o kişinin başlığı altında sanal mastürbatif eylemlere giriyor. burada saçmalayarak harcadığınız vakti okuyarak harcasaydınız keşke. ben dersime çalışıp geliyorum, lütfen siz de en azından kendinize duymanız gereken saygı gereği bunu yapın.

filhakika, trollsem amacıma ulaşmamı sağlamayın.