bugün

ulan o ağız ne öyle joker gibi töbe töbe hilkat garibesi gibi.
(bkz: verse)
O malum soruyu sorduran çirkinliktir.

Verse...
bu tarz gömüşleri umarsızca artılayan kızlara hasta oluyorum yahu.

sanki bunun güzelliği serenay'ın çirkinliğine bağlı.

ya da tek rakibi serenay.

yerim lan sizi. *
midem bulandı lanet olsun.
Bu başlığı açan muhtemel olarak kız eğer erkekse kes önündeki fazlalığı at balkondan.
görsel
Yahu şu kıza nasıl dersiniz bunu?
Diye sorgulatan başlık.
Allah taş eder taş.
Çok değil de çirkin.
Yokluk anında eşeğe uçkur çözen Türk erkeği beğenmemişliğidir. Taş olursunuz taş.
Bu gözler adanalı daki yeşil taytının üstüne kot şort giyerken de gördü onu. kimseye çok çirkin demek bana düşmez ancak abartılacak kadar güzel de bulmuyorum kendisini.
Çirkin değildir ama orta karardır.
bunada orta karar diyorsanız, kız ortamınızı merak ettim :D
" çok çirkin" grubunda yer alıp almaması görecelidir fakat "çirkin" grubunda yer aldığını çok rahat iddia edebilirim.
o upuzun 2 metre surat, şekilsiz dudaklarla.
Değişik bir güzelliği var.Aslanı andırıyor benim gözümde.
Sadece boyu var ve vucudu muntazam.
nihayet benım gibi düşünen birileri çıktı,hem de erkek.
Bir ünlüye göre kıyasla elbette ki altına imza atılacak önerme. Ama o ağza bakınca insanın aklına at geliyor. Atla kıyaslayınca da çirkin demek olmuyor.
Abartılacak bir güzelliği yok bence.
Yüz güzelliğini ele alıyorsak şayet çok çirkin sıfatını da hakedecek kadar değil.

Tamam çirkim birşey oda bakımları yapalıyor diye yoksa çok çirkine bile sokabilirim.

Vücut güzelliğiyse konu siktir git derim.
serenay sarıkaya nın pırasa gibi olması.
Bir gerçek. Kadında ayak çok önemli, bu kardeşimizin ayaklarına bakınca kafasını iki elimle kavrayarak suratına kusasım geliyor. Gollum gibi resmen.
Bugün tam da bunu düşünmüştüm.
Türkiye de bi sürü güzel kız var ama kadın nasıl olduysa sıyrılıp kendinden bahsettirdi bunun adı baska bişey.
Verse nefessiz skersiniz. Eved.
Cem yilmaz’dan sonra, daha belirgin oldu.