bugün

Mümkün olduğunda ve gerçekleştiğinde ülkenin terk edilmesi gereken durumdur. Kumar borçlarını kapatmak için marabalarını bile satar bu ağa *
şarkı söylemesinden iyidir.
sabayat akkiraz olduysa, neden olmasın..
meclis yeminini şarkıya çevirip okuması muhtemeldir.
(bkz: türkiye büyük kumar meclisi)
meclis yemininden önce buralara buralara diyip araya yemini sıkıştırması muhtemeldir.
binlerce dansözden biri olur.
yemin töreninin boykot edilmesiyle sonuçlanabilir.

(bkz: seni içine alacağım meclise yazık)

edit:boykotuy yazmışım uyarsanıza amk.
kendi seçim şarkısını kendisi yaparsa gerçekleşmeyecek olaydır.
arkasındaki dansçı kızların geleceğinin ne olacağını düşündürür adama.
şarkıları kadar anlamsız ve bozuk olan milletvekili yemini eminim ki ağzına çok yakışacaktır.
olmaması gereken bişeydir.
kesinlikle olması gerekmektedir. olmazsa olmazdır. serdar ortaçsız meclis çok boştur. of kesin olmalıdır. uu beybi.
kürsü konusmasını, sağ elinde mikrofon, sol kolu yere paralel şekilde vekillere uzatarak bi de sağa sola zıplayarak yapardı.
konusmayı bi sarkıya bağlaması, haftada bi gece mesliste poker geceleri düzenlemesi muhtemeldir.
çöp poşetlerinde bir ucuzlama gerçekleşecektir.
sadece yazın ortaya çıktığı için, yaz tatiline giden vekillerin yerine "nöbetçi" sıfatıyla durabilir yani ancak nöbetçi olarak yapması durumu olabilir.
kıtayı değil, dünyayı terketme sebebi olabilir.

edit: düşündüm de, şimdiki işinden daha kötü yapmayacağı kesindir.
hakan şükürden sonra kendisini sahalarda görmek istiyoruz. Büyük ihtimalle mecliste kumar kötüdür,içki bütün kötülüklerin anası,sigara içmeyin tü kakadır o şeklinde konuşacağından neredeyse eminim. Ama bir torpil bulması halinde hakan şükürden de farklı olmayacaktır.
(bkz: we don t need your education) diyerek meclisi coşturur .
nerden cikartiyosun bunlari.
asrın hatası olurdu.
muhtemelen ak partiden milletvekili seçilmesiyle olurdu.
we do need no education
anlayana tabi.
elimle yazdın anayasayı elimle derse hiç şaşmayız yani.
milli eğitim bakanı 'na "hey daktır liv dat kits alooonn" diye seslenirdi. öğrenciler milletvekilimiz serdar'ı "vi dont niid no edukeyşıınn" diye sloganlar atarak desteklerdi.

kötü olurdu.
Ben ne oy atarım
Ne polemik yaparım
işime bakarım
Hareket edemem