bugün

ilk aşkların göz ağrılarının unutulmadığın ve unutulamadığını ifade eden hitap şekli.*
- seni hala seviyorum
- de get be güzelim!!!
her ne kadar kötü şeyler yaşanmış dahi olsa, o güne kadar yaşadığın en güzel aşksa, duyulduğunda göz yaşartan, içi fena halde acıtan sözdür.
içkili bir anda, telefon da yakınlardaysa, eski sevgiliye söylenenmesi muhtemel bir söz.
bu lafı diyene http://youtube.com/watch?v=27MQwb3n1ws videosunun son 10 saniyesi izlettirilmelidir. hatta aynı tonda söylenebiliyorsa söylenmelidir.

(bkz: pardon)
(bkz: ferhan şensoy)
(bkz: hassiktir be rıfat abi)
(bkz: adı konmuş ayrılığın)
arabesk-vari söylemlerden biri...
(bkz: ruhuyla sevmek) *
Birbirimizi görmeden başlayan bir aşktı bizimkisi. Uzaktı, zordu. Zor ve zamansız bir zamanda başlamıştı. Önceleri sorunlarından kaçmak isteyen iki insanın buluştuğu huzur verici ortamları paylaşmanın sıcaklığıydı. Sonra anladık ki huzur veren ortamın yaratıcısı biz olmuşuz. Birbirimize mutluluk veren, huzur veren iki insan olmuştuk. Ve bizim için en önemli şeydi hayat denilen oyunda bu huzur. Farklılıklarımızda ki benzerlikler bağladı en çok bizi birbirimize. Seviştik, ağladık en çokta güldük... Bu yüzden kalıcı oldu, unutulmayan oldu. Evet, aşktı bu. Mesafeleri sesimiz aştı, yalnızlıklarımıza kelimelerimiz ortak oldu. Apansız buluşmalarımız yağmur sonrası yüzünü gösteren güneş gibiydi. Kıskançlıklarımız vardı. Hayallerimiz ve umutlarımız bizi, biz hayattan umudunu kesmiş iki insanı bağladı hayata. Hayaller hayalleri, umutlar umutları doğurdu. Günden güne büyüdü. Önceleri yeni filizlenen bir çiçek edasında sonrası... Sonrası ise bir hastalık gibi... Bedenimizi, suretimizi kapladı bu hastalık. Gösteremedik ruhumuzun en derin yerlerinde ki sevgiyi birbirimize. Umutsuz bekleyişler, sarf edilen gereksiz cümleler kapladı ruhumuzda ki tozpembeyi... Ve her şeyi tam da aşacakken bitti dedin sevgili... Beni sana ulaştıran tek kapıyı aralamışken bitti deyip bütün kapıları kapadın yüzüme. Şimdi kalp atışlarımı duyabileceğin kadar yakınım sana belki... Ama bitti dedin sevgili. Evet, aşk denilen o rüya yerini zamanın bile aşındıramayacağı, eskitemeyeceği bir acıya bıraktı. Tek taraflı aşka, unutamamanın verdiği müthiş acılara ve her gece karanlığın öldürdüğü umutlara tutulan yaslara bıraktı. Zaman senin ruhunu yok ederken, benim suretimi alıp götürdüğü. Götüremediği şeyler ise senin suretin ve benim ruhum oldu. Hala sana ait olan ruhum. Sevgi, unutmamaya bir haykırışsa eğer haykırıyorum! duy beni! Hala seviyorum seni!

efw
ölüyorum..
+ seni hala seviyorum.
- yat uyu artık saat kaç oldu. bu saatte sevilmez.
+ ulan karı azıcık romantik ol yahu. azıcık duygu!
zerrin özerin söylediği nefis bir şarkıdır.
hiçbir zaman hiçbir kız arkadaşınızla mutlu olamayacağınızın göstergesidir. çünkü kadınlar böyledir. hiçbir zaman bir önceki sevdiceklerini unutamazlar. taparlar onlara, onları severler. sizinle de iyisiniz veya hoş çocuksunuz diye çıkarlar. ama o kişiyi asla unutamazlar. alın götünüze sokun onları afedersiniz.
(bkz: eyvallah)
Dokuzuncu nesil bir yazar. ilk şukusunu verdim. hoşgelmiş.
(#15623286) galatasarayın şuan ki stadı tt arena stadının 107 yaşında olduğunu iddia ettiğimi sanan yazar, ben gayet galatasaray stadı demiştim halbuki alisami yen yada tt arena dememitim, bu stad 2 sezon öncesine kadar alisami yen' di, şimdi tt arena oldu ve yeri değişti ama bu detayı unutmuş olan ve okuduğunu pek anlayamayan yazarıdr. sen koştur sözlükte efenim açık bulmaya çalışma.
sen ve ben için, intihar henüz erken.
çünkü ''seni hala seviyorum'' dediklerimiz var..
hayatımın içine sıçtın, anamı ağlattın, kıçımda dışkım kurudu ama benide birtek sen alırsın kamil demek yerine alternatif olarak kurulacak cümle.

(bkz: gerçekler acıdır)
biten bir ilişkiden, unutamayanın, yüreğinde acı duyanın, sevgilisinin kendisine dönmesini isteyenin söylediği sözdür.
fake hesabım silebilirsiniz. *
Birini herseye ragmen "hala"sevebilirmi insan.Yok tarzim degil degil bu soylem.Cabuk sogurum ben.kirildigimda hala sevmeye devam edemem.kötulukten anlamam iyilikten anlarim.Bugune kadar birini "hala"sevmeye devam etmedim ben...
(bkz: i still love you).
SpaceX tarafından yörüngedeki görevlerinden dönen roketlerin ilk aşamalarını indirmeye çalıştığı yüzen iniş rampasının ismi.

Edit: ama yazıp kaçıyorsunuz olmuyor böyle.