bugün

eski Fenerbahçeli futbolcu.
2008 haziran ayında bir ulusu ayağa kaldıran adam.
Bu golde emre aşıkın kavgaya dalar gibi uçmasını ve ortalığı karıştırmasını asla unutmam. Unutamam!
O yıllarda Var olsaydı gol iptal edilirdi. swh.

görsel
türkiye hırvatistan maçının kahramanı.
'Nöbetçi golcü' genç semih 40 yaşına girmiş. Allah uzun ömür versin.

Vay be, biz de yaşlanıyoruz sözlük.
Bugün doğum günü olan efsane.

Nice yıllara nöbetçi golcü.
Türk milli takımının son golcüsü.

Ondan sonra hep kazma forvetlerle ittire ittire gitti milli takım.
Fenerbahçe Futbol Akademisi Antrenörü olmuştur.
adam fener'in forveti olamadı yedek klübesinde bekleye bekleye, milli takımın nasıl son 10 küsür yıllık süreçteki gerçek tek forveti olsun aq?

hiç kendisini ve futbol şeklini beğenmesem de burak yılmaz içinden geçer semih'in.
Türk futbol tarihinin en güzel golünü 122. dakikanın son saniyesinde atan efsane Türk forvet.
Kendisinden sonra ne Fenerbahçe'nin ne Milli Takımın Türk forveti olmadı adam gibi.
çok üst düzeyde yetenekli olmasa da bitiriciliği yüksek bir oyuncuydu zamanında.

euro 2008 fatihi derdik ona.

fener değerini bilemedi gittik salak gibi güizayı alıp bu adamı yedek oturttuk.
Zamanın ne kadar acımasız olduğunu göstermiştir. Semih Kaptan brad pitt değildi ama yine de bu ney lan. Evet.
Bu ne tip amk lan

50 yaş üstünde ama 20li kızlara Facebookta yürüyen dayılara benzemis..
semih şentürk'ün son hali;
görsel

vay a.q. adam ne hale gelmiş ya lan.
Insan gerçekten hayret ediyor.
evini 19 milyon liraya satıyormuş.

https://www.haberturk.com...i-satiyor-2541390-magazin
Hep son 15 dk. Oyuna girmesiyle tanıdığımız, oyuna girdikten sonra genelde skora katkı sağlayan, doksanlı yıllarda hastanelerde sus işareti yapan hemşire portresi edasıyla gol Sevinci yaşayan milli futbolcumuz.

Bir de Brezilyalılarla iyi anlaşırdı tabi. Kötülendiğine pek bakmayın şu anda bile oynasa ligimizdeki çoğu forvetten kalitelidir.
Yedek kulübesinde oturup son dakika girip golünü atıp çıkan oyuncuydu. Euro 2008 den hatırlıyorum.
Avrupa arenasında bir Türk takımı ile bir maçta 4 gol atan tek futbolcu ünvanına sahip.

6 Ağustos 2008 / MTK Budapeşte 0-5 Fenerbahçe (Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu)
efsane 11 ini açıklamış;

https://www.youtube.com/watch?v=l9oN8KX3j7s
hala yedek mi acaba..
bugün doğum günü.

görsel
Gerçek bir Fenerbahçeliydi. Şimdi giyse formayı Slimani denen maldan 10 kat daha iyi oynar.
Bir zamanlar severdim kendisini, sonra attığı bir golün ardından asker selamı verip ortalığı karıştırmaya çalışmasından sonra yedi sülalesine düz geçip nefret etmeye başladım.

Aq ahlaksızı!
Sadece “pozisyon alma” yeteneği ile iyi kötü güzel bir kariyer yapmış futbolcu.
görsel

"15 yıl önce bu adam Fenerbahçe'de top koşturan genç bir oyuncuydu. Sürekli ekstra antrenmanlar yapardı. Seni tekrar görmek güzel abi."
Futbolu bırakmış çöp. Uyuz oluyordum şu keşe.