bugün

scorpions'un still loving you şarkısını söyleyerek ben de beğenilik duygusunu kazanmış, güzel bir sesi olan ve queen'i andıran grubun solistidir kendileri.
hayal kahvesine gidip dinlemenizi tavsiye ettiğim şahıstır.
freddie mercury şarkılarını mükemmel şekilde coverlayan sanatçı.
beyoğlu hayal kahvesi'nde pazartesi günleri çıkar ayrıca.

http://www.youtube.com/watch?v=QaY9mm0OXOk
queen şarkılarını mükemmel coverlayan müzisyendir
Don't Stop Me Now (queen cover) dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
queen dinlemeye başlama sebebidir.
bok gibi şarkı sözü yazmasına rağmen öyle beste yapar, öyle düzenler ki şarkıları... türk rock böyle düzenleme görmemiş olabilir. o derece üstün.
(bkz: canın isterse)
çok yeteneği olan şarkıcı. freddie mercury 'nin yerine geçecek olan arkadaşın büyük olasılıkla türk olacak olması rabbimin bir lütfu değil de nedir?*
hepsini dinledim bir marc martel fena değil bir de jennifer espinoza - ki erkek bir vokal bulmayı tercih edeceklerdir diye düşünüyorum- geri kalan hikaye.. aşağıdaki adresten diğer arkadaşları da dinleyebilirsiniz.. bravo selcuk sami cingi..yalnız boca raton dan katılıyormuş yarışmaya kendisi öyle yazmış aferin ama (bkz: rabbime sordum cleveland dedi) üşütme oralarda sıkı giyin.

http://www.queenextravaganza.com/auditions/
an itibariyle disko kralı'nda boy göstermektedir. freddie mercury şarkılarını sahiden iyi yorumluyor kendisi. *
cingi isimli twiter adresini bayan sahibinden istemiş, bayan vermemiştir. *
freddie mercury şarkılarını iyi yorumladığı iddia edilmiş. sanırım ben bunu söyleyen arkadaşlarla başka başka şeyler dinliyorum. benim dinlediğim şu adam bir karışıklık var eminim;

http://www.youtube.com/watch?v=4hVkMtE71Ts

(bkz: 24 aralık 2011 freddie mercury nin hortlaması)
(bkz: freddie mercury nin ruhu)
canlı olarak dinlemeyi en çok istediğim vokal, gitarist herşey, sen nasıl bir şeysi üstad.
yüksek sadakat grubunun yeni vokali.
ismiyle sadi celil cengiz'i anımsatan sanatçı.
cingi adlı grubuyla imza attığı "kaçsam" şarkısı çok şükela olan isimdir. Ayrıca yüksek sadakat'e geçti ise o grup ne oldu lan?
queen parçalarını iyi yorumlayan gitarist&vokal.
yuksek sadakatin sacli ilk ve son solisti:)
sahne performansına hayran kaldığım ve yüksek sadakat'i dinlenilebilecek gruplar arasına sokan kral şahsiyet,vokalist,gitarist.

(bkz: abi nerelerdeydin)
Queen delisi, freddie hayranı, süper yetenekli, yüksek sadakat ile iyi işler çıkaracağına inanıyorum.
tanrı bazen yetenek dağıtırken çılgıncasına cömert davranabiliyor. selçuk sami cingi'de bunun bir örneği. hem iyi gitarist, hem süper bir ses. hem de gitarla azcık bile olsa uğraşmış olanlarımızın hayallerini süsleyen okullarda müzik eğitimi. darısı hayatta gerçekten sevdiği şeylerle uğraşamayan ben ve benim gibi zavallıların başına diyorum.
yüksek sadakat'e acayip bir hava getirmiş abimiz. nasıl adamsın olm sen grup level atlamış direk.
yüksek sadakat'ın yeni solistti. bu adamda iş var. evet.
ses tonu freddie mercury a benzeyen yüksek sadakat solistidir.
adamın sesi büyüleyici arkadaş. ilk defa dinliyorum gerçekten on numara. evet.
kenan vural'ın yerini almış olmasından dolayı kendisine beslediğim nefret uzun bir süre dinmeyecek olan yüksek sadakat solisti. ne kadar iyi olursa olsun kenan vural,yüksek sadakat'e en çok uyan solistti be abi.
sözlük şifremi bile unutmuştum ki, bu adam için yeni şifre aldım iki saat mail adresime girdim filan uğraştım ve burdayım. neyse, yine olsa yine yaparım cingicim. *
öncelikle, aşık oldum galiba sözlük. tam bir ideal erkek tipi yok mu kendisinde? bana göre öyle valla. kıvırcık siyah saçları, beyaz teni ve güzel gözleri ile bana gelip evlenelim dese kabul ederim. (ki evlenmek önümüzdeki 3 asır planlarım içinde yok) her neyse, evlilik kısmını geçersek kendisi efsane bir yorumcu. gökkuşağı gibi bir ses tonu var. çok da güzel gitar çalıyor, sahnesi de çok güzel. hoplayıp zıplamasıyla enerjisiyle. birgün tanışmak ve bir çift laf etmek isterim; "niye böyle oldu cingi, ayıp olmuyor mu diğer insanlara senin bu halin?" demek isterim... *