bugün

ben bu adamın neden bu kadar vazgeçilmez olduğunu anlamıyorum.
Ayağına topu aldığı an geri pas veren muhterem zat. Çünkü ileri doğru topu sürse hemencik kaybedecek ve gol yenince ne kadar kötü bir futbolcu olduğu anlaşılacak.

Geri pas veriyor ki belli olmasın.
Hakan balta ve burak yılmaz ile birlikte Türk futbolundan bir an önce adinin silinmesi gereken el freni.

Ulan biz galatasaray da bunlari gormeye dayanamadiyoruz. Bu ayakli ego gitti milli takima aldi hepsini amk. Oldu olcak sabri yi de qlsaydin lan!
AZ ÖNCE iniesta tarafından maymun edilmiştir.
Bir Galatasaray taraftari olarak bin kere soyledim yine söylüyorum..

Bu el freni kılıklı adamın oynadığı takımın, "futbol" oynayan takımlar karşısında zafer kazanması imkansız!

Galatasaray'ın 2 senedir avrupa'da rezil olmasinin sebebi, kendisinin ve saz arkadaslarinin 1960 model futbol anlayışıdır.

Tez zamanda Türk futbolundan silinip gitmesi dileğiyle.
Vasat oyuncu .Zamanında abdullah avcı ağır olduğu için selçugu kenara aldığında herkes adama demediğini bırakmadı fakat adam haklıydı adamın tek yaptığı geri para ve topu 10 saat ayağında tutmak.
arada iyi yırttı eleştirilerden. ozan tufan ve arda turan'a sardı millet.
takımın baş el freni.
sanki içinden oynamak gelmiyor adamın. mesleğinin son demlerinde emekliliğini bekleyen memurlar gibi sahada.
hakan ç yerine frikikleri almalıydı. vasat orta saha.
bu adam yurtdışında ancak top toplayıcısı olabilir. ancak bizim ülkemizde nedense galatasaray gibi bir takımda oynuyor şaşırıyorum. yaptığı hiçbir şey yok, belki frikikten gol atarım diye oyunda duruyor. bu oyunda olunca 10 kişi oynar takım.
Vasıfsız. Evet.
ilk 2 maç çok kötüydü ama bu maç sezarın hakkı sezara.Umarım böyle devam eder.
vasıfsız herif. galatasaray'ın yüz karası. evet.
bu adam nasıl penaltı atıyorsa, ders diye izletilmesi lazım.

ama oyundaki hareketlerinden uzak durulsun *
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0134349&utm_term=post
Galatasaray gibi bir kulüpte miadını doldurdugunu düşündüğüm Çin topcusu.
Artık miadının dolduğunu gösteriyor yavaş yavaş. Eskiden sadece yan top atıyor diye kızardık şimdi onları bile beceremiyor.
Sahada tutulmasının geçerli bir tek sebebi olmayan acayip vasat topçu. Evet.
Kazmalıklarına kaldığı yerden devam eden futbolcu. Yanına da tolga diye bir yeteneksiz bulmuş.
Önündeki topu bırakıp kendini yere atma huyunu sikicem amk he! Burak gitti kankasi kaldi.
Saçları bedenine zorluk yaşatıyor gibi.
duran toplarının 5'te 1 'i kadar oynamayan futbolcu.

eskiden 5'te 4 gibi oranı vardı, bu giderek düştü.
Eskiden koşuyordu, hırsı yerindeydi, çok teknikti.Sanki o adam gitmiş yerine futbol bilgisi olmayan, koşamayan, maç bitsede eve gitsek diyen adam gelmiş.Artık son yılları zaten.
ilk yarı salakça hareketleri ile tüm atakları pert etti.
Riekerink kes gözünü seveyim...

Sahaya yanıcı madde atılıyor sneijder tribüne koşuyor bu arkadaş kaptan güya ortada yok.
Geri pas tanrısı. Bitik futbolcu. Galatasaray taraftarı tarafından iyi hatırlanmak istiyorsa artık gitmeli. Bir kaptan olarak bundan sonra Galatasaray'a yapacağı en büyük iyilik bu olur.