bugün

42 yasında esmer bir kadın.yeni boşanmış ve farklı rüzgarlara yelken açmakla meşgul orta zekalı bir bayan.
bayan olduğunu bir de dul olduğunu belirterek hayatının hatasını yapmış yazar. maytap da patlatıyor olabilir.

(bkz: işte bunu yapmayacaktın)
(#12907492) nolu entrysinde hard erkeklerden hoşlandığını ima etmiştir. saygılar.

(bkz: koşun koşun kadın var)
(bkz: şimdi bittin kızım)
am caların amcası hoşgeldin.*

edit: kaşınıyo bunun bi tarafı para vericem s*kin nolur hayrına.
tövbe bismillah.
(bkz: Sözlük bana koca bul lan Allahsız)
43 yaşında olmadığı için intihar etmesi gerektiğini düşündüğüm muhteşem yazar. bence 43 yaşında olmayan ne kadar insan varsa intihar etmeli.
harun abi, pardon selma hanım sağolsun benim iktidarsızlığımın nedenleri sorup insanca davranmıştır.

kendisine teşekkür ediyorum burdan. ayrıca benim için yaş önemli değil, kendisiyle tanışmayı çok isterim. öpüyorum abi.
ulan bu özelliklere sahip bir selma hanım tanıyorum ama; yok lan o değildir. ama o'na tepki olsun diye alınmış bir nick olabilir. bak bu olabilir.
yaşına 42 demiş, ama yaptıklarıyla bir ergen. genç yetişkin gibi bir şey herhalde. erkeklerin zayıf noktasına değinen entryleriyle ilgi çekmek derdinde.
--spoiler--
- neyk?
+ fake ulan fake.
--spoiler--
dün bana resmini yollayan yazar buyrunnn!

http://galeri.uludagsozluk.com/r/harun-abi-172528/
gene bir bayan nickli erkek, gene altında bir sürü "boş attık ama belki dolu tutarız" diye bekleyen uludağ sözlük yazarları... yazarlığı ne kadar iyi bilemiyorum daha 15 entrysi var ama ilgi çektiği kesin.
(bkz: 29 ağustos 2011 kandil de 160 terörist öldürülmesi/#12971539)

şu entrysinde ne saçmaladığını anlayamadığım, sözde yazar.
çok uzun süre yazamayacak gibime geliyor.
tersten okunursa: mi nah am les!
senede iki kez dağa çıkıp dağdakilerin ihitiyacını giderip şehre dönen hanım.
(bkz: #13253318)kendisini bu entrysi ile görmüs oldugum yazardir enteresandir.
(bkz: #13264960) az biraz lezbik olduğunu alaleden ortaya koymuş orta yaşlı yazarmış kendisi.
bi pkk lı milletvekili vardı hah sabahat tuncel tahminimce tipi ona benziyodur diye düşündüğüm yazar(!).
yazdığı leş entrylerle nickaltına kadar beni çekip, kendi nickaltına 42 yaşında azgın bir dul yazdığını görünce dahada tiksindiğim leşlerin leşi bişey.
(#13272193)
yani diyor ki:
birini yanlışlıkla öldürüp özür dilemek erdemdir. pkk terörist değil geirlladır. ve ölenler polis olsaydı sözde gerilla doğru bir eylem yapmış olacaktı.
zenciymiş.
menepoza girmeden, gerdeğe girme telaşı içinde, suyum bitmeden, kuyum dolsun derdinde, hanım hanımcık bir selma insanı.
teyzemin kızını becermek istemem namusszluk mu sence?

diye mesaj atabilen sapık yazardır. acun ılıcalı boşuna demiyormuş aralarında hasta ruhlu olanlar var diye.
an itibariyle özelime girip terbiyesizce şeyler yazan kadın mı erkek mi çözemediğim kişi. msj şu:
o: sence beren saat mi güzel hazal kaya mı?
ben: inan ilgilenmiyorum ama kibarlık olsun diye cvp vereyim, beren.
o: neden ilgilenmiyorsun, daha güzel kadınları mı s.kiyorsun.

tövbe tövbe. benim cinsiyetimi bilmeden özelime dalıp bunları yazması da ayrı bir trip.
an itibarıyle sıkı bi şekilde muhabbette koyulduğum yazar. yaşadığı kente göre fazlaca geniş ve rahat. ''ayla akat'' ve ''pelin çift'i'' becerdiğini iddia eden embesil aynı zamanda.

(bkz: böyle birşey yok ama olabilirde)
aslında o kadar da kötü bir yazar olmayabilir. bilemiyorum. pkk'yı, terörü, masum insanları öldürenlerin karşısında olduğunu açıkça ifade ettiği takdirde ortak bir paydada buluşmak o kadar da zor olmasa gerek.