bugün

ilgi çekmeye çalışan kızdır. 'takipçi sayım nasıl artar acaba yea' diye düşünmüştür çünkü.
bravodur. eğer hakkında kötü şeyler düşünen hemcinslerim varsa da kızlarla sex yapmayı bırakıp birbirilerini sikmeye başlayabilirler.
haklıdır.

çünkü o da bir ihtiyaçtır. lüks değil. yemek yemek gibi, tuvalete gitmek gibi, su içmek gibi.

ha bütün gerçekleri, bütün doğruları söylüyor muyuz, ya da söylesek nasıl tepki alırız orasını bilemem tabii.

"bugün çam yeşili renkte ve kol gibi sıçtım" diye de tweet atabilir, daha kötüsü haklı da olabilir...

futbol enteresan bir oyun.
isityordur. yanıyordur. sanal alemi anal alemle karıştırıyordur.

kimse burada o kızı savunmasın. alenen kızlığını kullanarak popüler olmak isteyen kızdır.
bunu bir erkek dese barzo olur piç olur ibne olur.
haklı olan kızdır.
içinden geldiği gibi konuşan kızdır.
normal olan budur zaten. nasıl ki biz erkekler seks istediğimiz zaman arayışa geçip seks isteyen bir bayan arıyoruz ya işte aranan kız bu kızdır.
sonuç olarak seks iki tarafın istekli olmasına bağlıdır. istekler belli edilsin ki bu iş zora girmesin.
anında takipçisi 3215 kişi artacak olan kızdır.
"hadi ordan seksi" diye mention atılması gerekilen kızdır.*
konu sekse geldiği zaman, "ben kendimi evleneceğim erkeğe saklıyorum" diyen kızdır.
eğer bir de erotik bir pozunu paylaşırsa kankiş, pompiş, cankiş akımlarından birisini başlatabilir.
Çocuğun doğum serüvenini tek cümle ile anlatmaya çalışan kızdır.
tamamen doğal yöntemlerle takipçi arttırmayı hedefleyen kızdır. genelde doğum yılları 93 ila 96 arasında değişir. sosyal hayatında " kalk kız soğan doğra " kalıbını çok sık duyan kızımızdır kendisi.
Aranıyordur.
evde soğan doğruyorken durum güncellemesini starbucksta yapan kızla aynı mantıktadır.
takipçi isteyen kızdır.