bugün

7. nesil çaylaktan sonra gelmeyen çaylak grubu bu grup boş kümede olabilir sonsuz tane elemanlı n kümeside olabilir..
sözlüğün en haylaz afacanlalıklarının adayıdır.
--spoiler--
hobaaaaa geldiler mi geldiler mi

bursadan gol haberi var beyler
--spoiler--
(bkz: bir gün herkes çaylak olacak)
bu unvana erişen 1.kişi 100 metre alkollu kosucusu
2. kişi ise cem1500 dür.
şu an bundan olsam da inanıyorum ki bir gün sondaki çaylak gidecek ve yazar olacağım.
aaa bu benim lan.ama bu ünvana erişen kaçıncı kişiyim bilemiyorum be sözlük.
http://media4.ntvmsnbc.com/j/ntvmsnbc/components/artandphoto-fronts/sections-storylevel/ya%C5%9Fam/osmank%C3%9C%C4%9Eck.hlarge.jpg
sekizinci nesillik bir derece de çaylak olmak ayrı bi koydu be sözlük. beni yazar yap be canım sözlük.
Tanım: romantik kişi olabilme ihtimalleri yüksektir.
Hepiniz eskiden sekizinci nesil çaylaktınız. Yedinci nesil olduğumuz günleride göreceğiz elbet.
bir gün yazar olacaktır eğer hamurunda varsa diye düşünüyorum.
ikinci kez düştüğüm durumdur, acı vericidir.
bakalım ne zaman yazar olacaz.
kurtulmayı 4 gözle beklediğim bir sıfattır.
40 karakterden daha kısa entry giremeyen ama mücadeleyi elden bırakmayan bennnn burdayım.
valla idare edemiyorum artık yazar yapın beni!
kız olsaydım acaba yazar olmama bir etkisi olur muydu?
bilmiyorum ama çok uzun entry lerinden kolayı belki yazar olamayacak çaylaktır.. uzun yazmamakmı gerekiyor bilemedim.. nasıl aydınlanacağım onu da bilemedim.. neyse sesli düşünürken öyle bi yazıvermişim.
beklemesi gereken, çay içip müzik listesini doldurması öğretilecek insanımsı varlıktır. galiba bu benim be kamil. kendime neler öğretiyorum, neler.
içindeki potansiyeli kullanmak isteyen yegane insandır.
bu başlığı inceleyen kişidir. (bkz: buyrun benim)
ilk önce ne olduğunu anlamadığım yazılanları okuduktan sonra tedirgin olduğum içinde bulunduğum durum.
bugün sayısı ziyadesiyle artmış bir grup.
bi anda nereden çıktığı bilinmeyen gruptur. işin acayibi harbiden çok fazla türedi(k)ler sözlükte. allah hayırlı etsin ne diyelim. yazarlıktan çaylaklığa düşmekte varmış.
güldüren kelime. evet.