bugün

bizleriz onlar ve geliyoruz, sallayacağız sözlüğü.

bunu yazdığımda henüz yazar değildim, tahminen 8. nesil olacağımı düşünmüştüm.

herkes hata yapabilir *
çömlükten kurtulmak istediğimiz için yollarını 4 gözle beklediğimiz yazarlar topluluğudur. hoşgelin artık.
son nesil olmaktan kurtulacağım için önce seveceğim, sonra da 6. nesillerin bize yaptığı gibi hunharca aşağılayacağım nesil olacaktır gelince haber et ey nesil*.
" hbbia var dediler geldik" diyen seksi kız grubudur. ama ne yazık ki kahramanımızdan yüz bulamayacak ve çoğu troll olacaktır.
torunun çocuğu nesil. oha lan yaşlanmışım.
geliyorlar.
eziktirler, sünepedirler, varoş entrylerinden utanıyorum. liselidirler, ergendirler ilelebet detect edileceklerdir. * *
(bkz: they re coming) *
7.nesile olan yüklenmeleri azaltacak olan ve kendimi eskilerden hissetmeme neden olan yepyeni yazarlar.
torunumun torununun torunu.*
yavaştan sesleri duyuluyor efendim.
Az önce ışıl ışıl yanan gelişmeler başlığında moonlight sonata yazdı, 1 Ocak 2011 tarihinden itibaren sekizinci nesil yazar alımları başlıyormuş. iyi davranın demiş ayrıca kendisi, elbette dikkate alacağız efendim.
1 ocaktan itibaren alınacak olan nesildir. *
görsel
4 gün sonra bizi çömezlikten kurtaracak olanlardır. *
adı çıkmış dokuza inmez sekize adlı ata sözünü çürüten yazar.
sekizinci nesle iyi davranmanızı rica ederiz. 1 ocak 2011 itibariyle sekizinci nesil yazar alımı başlayacaktır.
moonlight sonata.
üf bir gireyim hemen xxx yazara mustafa kemala sövdüü için ağzının payını verecem.dangalağa bak erdoğana neler diyor ben giriyim sen görürüsün.biz türkler bik bik bik biz kürtler bık bık bık gelin yavrular gelin içinizde kalmasın.*
ulan şuraya biraz kafa dağıtıp bilgi paylaşmaya gelin lan nolur lan.
7. nesilleri son nesil psikolojisinden kurtaran nesil.
(#10333491)
seneye görüşürüz esprisiyle süslü bir yazı ile haberleri gelmiştir efendim biz yazarlara.
+kaçıncı nesilsin
-sekiz
+bize bi şarkı söylemek ister misin?
- ..
ulu sözlük kapısını aşındıranların neslidir efendim.
(bkz: yeni yıl yeni nesil)
dokuzuncu nesl gelene kadar son nesil psikolojisi yaşayacak yazarlardır.
ben mi yaziyim demek istediğim nesildir.

(bkz: askerliğin insan hayatına etkileri)