bugün

yeni bir yazar. *
(bkz: fewzi1907)

sen de mi 1907 yaşındasın demek istediğim yazar.* *
kafa dengi, iyi yazar.
sağlam bir yazar. aynı zamanda nesildaşımdır.
spor konusunda sırt sırta mücadele veriyoruz cahillere karşı. tuttum kendisini. vesselam
antu vb. forumlardan fırlamış gibi bu yazar.
(#3762944)

bu da bir renk sonuçta.
hoşgeldin...
(bkz: kizinin orasini burasini actiran zihniyet)

9 yaşında dinden, cinsellikten, siyasetten, tabulardan bihaber küçücük bir kızın kapanmasıyla, açık bir kıyafet giymesi arasında bir fark göremeyen yazar -çok özür dilerim - zihniyet.

önemli not: 9 yaşında bir kızın giyebilecegi * en * açık kıyafeti bana biri açıklayabilirse çok mutlu olacagım ayrıca.
(#3810590) ilgili entrysini ve birkaç entrysini okuduktan sonra yuh dedigim yazar kişisi..zamanında hoş gelmiş mi pek bilmem ama boş geldigi kesin olan yazar.

(bkz: allah in sag kolu oldugunu sanan zavalli)
kendini ilerici olarak tabir eden zihniyetin asıl yüzünü görmüş olan yazar.
sözlüge deger katan entryleri ile begenilen yeni yazar.
nesildaş ve fener sevgisi ile kanka adayı.
(#3820631) entrysi anlasılmayan yazar
bana hoşgeldin başlığı açma zahmetinde bulunan nesildaş yazar.
arjen robben'in #3237499 no'lu entry'sinde dediği gibi karma için en olumsuz koşullara sahip yazar.
#3831806 entry'inde geçen şok sözleriyle gündeme damga gibi düşmüş yazardır.

(bkz: vay aq sayın seyirciler)
komik bir yazar.
hem fenerli hem de ayni kafadan oldugumuz kaliteli bir yazar. ismi de secret yamulmuyorsam. memnun oldum.
bir entry'm dolayısıyla göndermiş olduğu özel mesajıyla beni duygulandırmış, ince fikirli naif insan. *
football manager ilgisi olan bir yazar.
dogum sirasinda kaybolan ikizim oldugunu dusundugum yazar. sozluk sayesinde kavustuk, tesekkurler zall...
(#3915678)

ben bu entry'e sadece yuh diyebilirim. ya sevgili ba$bakani bu zati muhtereme bir gemicik almi$tir, ya da ba$bakan bu arkada$in evine her gun iki uc tane rus gondermektedir.

tamam, fikirlerinin kisitli oldugunu algilayabiliyorum. ancak nasil oluyor da, bu $ahane insan ecevit hukumetiyle erdogan hukumetini bir tutuyor? nasssi oluyor bu laaan diyesi geliyor insanin.

haa, $u da var. ataturk bu ulkeyi kurdugunda, cok buyuk i$ler gercekle$tirdi.

erdogan sadece pipisiyle oynadi.

akp nin icraatlari uzerine milyon tane entry var bu sozlukte. bir daha nick alti yapmayacagim birine, ama akp bunlari bunlari yapti diyip, ben yine de oy veriyorum sana ne lan yarrak cevabini da almak istemiyorum.

velhasil, (#3899863).

bitti/son.

edit: i$bu entrydeki ikinci entry yonlendirmesi moderasyon tarafindan silinmi$tir.
hükümetin yolladığından fena halde kıllandığım yazar.
(bkz: ne veriyorlarsa iki katını veriyorum)
ayrıca eğer olanları göremeyecek kadar körse, kör birine göre iyi klavye kullanan yazar.
ben üç katını veriyorum, mümkünse yazmasın yazarı.
şaka yapıyor diye düşünmek istediği yazar.
(bkz: şakacı seni)
(bkz: #3918452)
kendini ilginç bir şekilde tanıtmış yazardır.

--spoiler--
(bkz: #3918468)
kendi sayfasına entry girmeme çabası olan yazar. ama eğer ne vaad ediyorlarsa özelden bilgilendirilmeyi isteyen yazar. belki kabul eder akp'yi övmemeyi* *
not: bu yazı yarın silinecek. *
(secret1907, 05.09.2008 03:30)
--spoiler--
#3815235 birbiri ardına patlayan yolsuzlukların akp sevgisini sarstığı yazar.