bugün

eğer akp'yi övüyorsa muhakkak ki bedeviler tarafından iyi yazar olarak gösterilir.
allahın trollü olmayı seçmiş eskinin normali şimdinin anormali yazar abimiz.
abi ellerinden öperin. pastırmamı yolla len, kuru fasülye pişircem. *
pastırma yolluycam diye zilyon tane sözlük kızının iletişim bilgilerini ele geçirmiş kişi. korkun şerrinden*.
her gece * çeken yazar.
her gece * çeken yazar.
görsel
bence her gece * çeken yazar. Beyler Adam sofu sofu, inanmayan başlıklarına baksın kardişim.*
her gece * çakan yazar.
her gece * çeken yazar.

canı tabi*.
her gece * çeken yazar.
pelikan'in takvim hediyesini ornek gosterip, bu tarz hareketler bekliyoruz, mesajima yanit niteliginde bir promosyon yapmis yerli kirtasiye markamiz.

pelikan gibi 500 kisiye yuksek kalite takvim gondermese de, bir kisiye isime ozel kalemler ve kilifini verecekmis.
bi de bana göndersin o takvimden amk. bir yıldan fazladır bilmeden reklamını yapıyoz şurda.
9.nesil kamil.
(#21813035) çokça kıpraşan bir yazardır haliyle sık sık kapak açılmaktadır.
(bkz: sagopadinleyici/#21893136) bahsi geçen yazarı eleştirdiği şey, ülkeyi mustafa kemal'in değil askerlerimizin kurtardığı.

ancak bu ve bunun gibiler aynı hassasiyeti, istanbul'u kim fethetti sorusuna cevap verirken gösteremezler. o zaman tabii ki fatih sultan mehmet derler. çünkü o zamanlar askerlerimiz karı kız peşinde koşuyordu fatih tek başına fethetmişti.

işinize geldiği gibi çevirdiğiniz kıvrak zekanızı seveyim sizin.

bir adet olmasaymış da olurmuş yazarı.
zeka gelişimi 12 yaşında durmuş yazarların içindeki dahi.

atatürk'ü de abdülhamit'i de fatih'i de sizden daha iyi biliriz.

acııyorum bu yazara; neticede cahiller içinde bir alim.
metan gazı fabrikatörü. ozon tabakasının deliği bunun yüzünden açılabilir bugün. olm az yavaş ol kokusu teee buralara gadder geldi laaan.
(#21894299)

kızı bi rahat bırak la yazarıdır. senin yüzünden sevişme teklif edemiyoruz.
tarihi gerçekleri milli bir şuurla milletin gözüne gözüne sokmuş efsane yazar.

(bkz: abdülhamit hepimizin atasıdır)
çaylak olmuş profitroll. bizse onu pastırma tadında biliridik. *
geçmiş ossun panpa. zall kurtarsın.
Nükleer santrali babası dikecekmiş gibi savunan radyoaktif canavarıdır... Asgeri ücreti kastettiğim bir yazımda "Benim aldığım maaş kullandığım cep telefonunun 10 katı götümle gülüyorum" diyerek sinapslarının kısa kollu olduğunu bize tekrar kanıtlamış olan ve sözlüğümüze renk katan yazarıdır.
devasa elektrik faturalarından ve dahi çevrenin .mına ırzına geçen termik ve hidroelektrik santrallerden kurtulmak isteyen yazar.

sizin nükleerden anladığınız, cep telefonunu çalıştıran bataryadan anladığınız kadardır.

yine götümle gülmek istedim ama maalesef, sıçıyorum şu an.
mürekkebi çabıcık biten kalem. daha eveli gün çıkmadı mı bu çaylaklıktan yahu? abla sözü dinlemezsen bööle olursun işte köftehor.

ayrıcana nükleere hayır, güneş enerjisine evet!

heh kaç gün cevap yazamıycan ya, ay ben çog üzülürüm buna yhaaa. *
trollükte sınır tanımayan 9.nesil kamil.
(#22140583) eyvallah reis.

adam inanmadı tersadam olduğuma sınav bile yaptı, türkiye de eti en güzel yapan şehir hangisidir dedi, afallamadan yapıştırdım cevabı elazığ dedim, geçtim sınavı.

hacı o değilde elazığ harbiden rakipsiz.