bugün

(#23349603)

nick altıma abone olmuş dokuzuncu nesil çaylak. derdi ne, niye bu kadar bana saldırma ihtiyacı hissediyor, çözebilene aşkolsun.
siyasi provakasyondan* mütevellit aldığı çaylaklık cezasını tamamlamış yazar.

kimin ispitlediğini biliyorum ya, nese bakaım.

yola devam!
kalemi ekşi sözlük'teki gencliginde metalci dovmus hikmet amca'yı andıran yazar.
nickini skiks diye okuduğum yazar**.
(#23431189)

ağlama melis tadında bir ayarı hak eden yazar. ama neyse ki bunlarla uğraşıp muhatap olacak değilim. *
uludağ sözlük kendi kendine konuşanlar kulübünün en çok konuşan, en çok sesi çıkan üyesi. aynı zamanda da kurucusu, yaaaa.
dernek açtı üye olduk hadi iyisin dernek başkanı (bkz: uludağ sözlük kendi kendine konuşanlar kulübü) .
(bkz: dokuzuncu nesil çaylak)
paralel yapının çaylak ettiği über yazar.

(bkz: uludağ sözlük kendi kendine konuşanlar kulübü)

kurucu başganı yedirmeyiz ulen başganı.

malingen *

-kendi kendine konuşma mikrofonu uzattım mikrofona konuş başgan'ım *
Astınız, biçtiniz, yedirmeyiz.

Büyük başgan, dönüşü muhteşem olacak.
(bkz: uludağ sözlük kendi kendine konuşanlar kulübü) başganı, bi süre sözlük dışında kendi kendine konuşacak artık.*

Kim çaylak ettirdiyse allah evlerine ateşler salsın.
sahibi izel rozental'in olduğu yerli kırtasiye markası. izel bey aynı zamanda karikatüristtir.
tüm kırtasiyeciler derneği'nin de başkanıdır. yurtdışında birçok yerde barış için konferanslar vermiştir.cartooning for peace vakfının üyesidir. çeşitli karikatür kitapları yapmıştır.
değerli bir insandır vesselam.

scrikss kalem a.ş.'nin de hissedarıdır.
o kulübü kurmayacaktın başgan.

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
şu an güzide bir yazarın fena halde şukuladığı yazar.

gel ey müslüman, gel!
(#23639851)
ahlak deyince aklına sadece kadın bedeni gelengillerden olan insan modeli.

yavrum, bebeeeem, şekerim; şu an izmir'de korkutucu bir hava var, ne yarı çıplak gezmesi. senin çıplaklıktan anladığın da tam olarak ne acaba.
Dışı güzel görünen kullandıkça boku çıkan kalem üreten firmadır zamanında babalarımızın masa takımlarının markasıydı.
mini etek ve askılı body gibi bir kıyafeti eleştirdiğimizde "noolmuş teybiyesizlik değil o, giyim üzeyinden ahlak ommas" diye zırlayan anasıgüzeller hakkında başlık açınca, ilgili anası güzelleri bir güzel zortlatmış yazar.

e, ahlak giyim üzerinden yapılmazsa, ne diye göymiyorsun o eteği. hadi giymedin, nickinle mini etek yanyana gelince ne diye hortluyon anacıım?
( 20314132 )

sırf eksi oy alacağım diye yazan yazarımsı. trol olmanın adabını kavrayamamis , sadece değerlere bok atarak yaşayan karakter yoksunu entryler giren yazar. almayın efendim böylelerini sözlüğe.
adamın en büyük hobisi; ona buna bulaşmak,
kendisiyle aynı görüşü paylaşmayanların değerlerine kendince saldırmak.

bildiğin provokatör. net. ötesi yok.
(#23662668) yine çapını ortaya koymuş yavan yazar. başlığın konseptine uymak gibi bir kaygısı veya o kadar muhakeme yeteneği yok belli ki; sadece içindeki nefreti kusmaya odaklanmış.
tek kelam etmediği insanları dahi haksız yere suçlamaktan, çamurdan kaçana inadına çamur atmaktan, halden dertten anlamak şöyle dursun hali derdi gırgıra almaktan, sözlüğün haylazı gibi davranmaktan çekinmeyen yazar.

oysa bazı insanların platformlara göre değişmeyecek doğruları ve hassas noktaları vardır. burası sözlük diye bizler birer sanal oyuncak değiliz. insanız ve doğrularımız burada da geçerli.

yine de hatasını bir nevi telafi ettiği için belki de teşekkür etmeliyim.

yok vazgeçtim.
ne gördüyse onu söyleyen yazar.

hiç kıvırmayın anacıım, ben burdan gördüğümü söylüyorum. benden duyan, aynaya bakmış gibi olur.
(#23663644)

bu yerinde tespitlerden sonra hakkında daha da yoruma gerek olmayan yazar. kendisini ayna diye lanse etmek gibi tumturaklı laflar etmek yerine biraz aynaya bakması daha faydalı olabilir.
Cogu zaman yazdiklariyla beni sinir eden yazar. Bi okuyorum yine kim yazmis bunu diyorum hoop scrikss. Eksimi verip geciyorum elden bu geliyor.
Dolma kalemleri berbat ötesi, kaliteden yoksun olan markadır. He benim bir kelimenin üzerinden üç defa geçmek gibi hobilerim var diyorsanız buyrunuz efem.