bugün

her filmi zevke getiren aktris.
Her filminde zevkten geberten kişilik.
Zevk veren aktris.
yüzde yüz on güzelliğe sahip hanımefendidir.
http://im.haberturk.com/g...a5c18921_k.jpg?1399295207
ilk duydugumda isvecli sandığım aktris çekerek izliyoruz.
ilk defa the prestige filminde gördüğüm güzel aktris.
"her" filmiyle sesine bile aşık olabileceğimi farkettiğim kadın.
1.60 boyundaki türk kızlarını insandan saymayan fakat konu yabancı kadın olduğunda ağızlarının suyu akan erkeklerin beğendiği hatun kişisidir.
black widow karakterini canlandıran, başta prestij olmak üzere bir çok kaliteli filmde yer almış, yahudi asıllı güzel oyuncu.
Daha fazla daha fazla dedirten kadındır.
Yüzü kesinlikle kusursuz güzel hatları mükemmel.
Bu kadın ile sevişenlerin ölümsüz olduğu söylenmektedir. Meslek liselilerin deyimiule bunu siksem ölümsüz olurum haamına koyam dddikleri kadındır.
kusursuz bir güzelliğe sahiptir.
yahudi olmasını öğrenmemle bu kadar handikaplı bir tipin nasıl olup da şöhret olabildiğini anlamış bulunuyorum.
bazı müminlerin artık boykot edip mastürbasyon çekmeyeceği seksi insan.
lucy filmi ile güzelliğine bir kez daha hayran bırakan.
insan değil insan.
bir insan nasıl ateist olur anlamıyorum. e hadi allaha inanmıyosun. git buna tap abi. tanım: güzellikte sınırları aşmış olimposa Çıkmış oyuncu bi ablamız.
lucy filminde oynamıştır.
Jumanji filmi vardı hani bildiniz mi? hah işte oradaki sarışın küçük kız scarlett johansson'un ta kendisidir. işte bunlar hep evrim.
Gereğinden fazla güzel ve sempatik bir oyuncudur. .
Kendisini ilk kez lucy filminde görmemle beraber hayran olduğum amerikan oyuncudur. Film de sırf onun için bile izlenir.
Selülitlerinden sonra top 20 den sildiğim kadın aktris.
Makyajın çirkinleştirdiği, güzelliğini kapattığı tek hatun. Keşke siyah ve uzun saçlı olsa...
''Her" filminde işletim sistemine ses veren oyuncu.
Kişisel istatistiklerime dayanarak güzelliği bir tür beddua mıknatısı görevi yapıyor olmasına rağmen hala nasıl yaşadığına şaşırdığım müthiş vücut ve yüz hatlarına sahip hatun kişisi.

ayrıca oldukça nadir bir dudak yapısı vardır. Hem kalın hem de alışılmışın dışında üst dudağı alt dudağının üzerine oldukça naif durmaktadır.