bugün

yeni bir yazar. Hoş gelmiş, bıyırsınlar.**
türkçü milli şuura sahip kandaşım yazar.
bilgi içerikli yazılarını severek takip ediyoruz.
kalemi keskin olsun.
Türkçü , Turancı ve gelecekte iyi yerlerde olacağına inandığım bir kandaşım. Beraber çalışmayı bir gün isterim elbet.
hoş bir yazar olup fikirlerini önemsediğim yazardır.
ince dusunceli, kotu gun dostu yazardir..
idealist bir türkçü.
takip ediyoruz.
hoşsohbet yazar. siyasi düşüncelerini yakın buldugum bir arkadaşımız. yarın daha yakından tanışmak isterim kendisiyle.
nedendir bilinmez beni santigrat adlı fikri fukaranın fake hesabı olarak nitelendirmiş yazar. tanımam etmem oysa.
tüm sözlüğe yardımcı olabilecek kapasitede olan bir yazar, oldukça da iyi niyetli.
silgi kullanmayan yazar. donanımlı yazar. gönül fedaisi, adı gibi mert kişilik.
fikirlerini önemsedigim, bununla birlikte birgün oturup tartişmayi istedigim degerli yazar. hemşerimdir ayrica.
türkçü bir yazardır, takip etmekteyim.
kalemi kılıçtan keskin türkçü yazar.
var olsun.
(bkz: #23098096)

bizim köyü anlatan yazar.
gelecekte iyi bir Türkolog olmasını dilediğim yazar.
10.nesil hemşehrim olan türkçü kardeşim. ellerine sağlık diyorum. *
candir.

entry ilerde gidip bakabilirsiniz.
(bkz: allah bir değildir)
bu başlıkta felsefe yapmaya çalışmış, ama tepki görünce yazdıklarını silmiş yazar. tabii moderasyon da silmiş olabilir, bilemem.
yazıları okunması gereken türkçü bir yazar kardeşim.
çaylak olmuş yazar.
boş boş mesaj atması neticesinde itinayla ve zevkle çaylak edilmiş çaylak yazar. aslında hep öyle kalması gereken, hep çaylak olması gereken şahıs.
türkçü turancı yazar kardeşimizi çaylak yapan yönetim, mancini'den önce istifa etmelidir.
kalemi keskin nadir olan yazarların çaylak yapılması kabul edilemez.
haksız yere çaylak yapılmış yazar.

Çaylaklık geçici kardeşim ama onların şerefsizliği baki.
türkçü turancı ordulu tanidigim andam.
çalışmalarından dolayı kendisini tebrik ediyorum. hakkettiği mutluluğu yaşıyor şuan, daim olsun.