bugün

Herkes sarışın doğar önemli olan sarışın ölebilmek. (bkz: klişe) (bkz: ben küçükken sarışınmışım)
Sarışınlığın erkeklere yakışmıyor olması.
(bkz: sarı kıllı erkek bacağı)
Ne bakımdan şans? Sarı saçlarıyla hızla gelen bir treni durdurabiliyorlar galiba. Renkli gözleriyle sigara yakıyorlar falan agsshdj.

Bir sanı.
Sarışın olmak demek doğal olarak beyaz tene sahip olmak demek. Bu da sanıldığı kadar avantajlı bir şey değildir.
Saçlarınızın boya mı yoksa doğal mı olduğunu bıkıp usanmadan sorarlar. Siz de bıkıp usanmadan doğal olduğunu söylemek zorunda kalırsınız.
Beyaz ten demek de hassas bir cilt demektir. Sürekli kızarır, yanınızda güneş kremi taşımak zorunda kalırsınız. Zira güneşlenmeye bronzlaşmaya kalksanız cildinizde ufak çaplı yanıklar ve geçici çiller ortaya çıkar.
Bu duruma düşmemek için de mecburen güneşten sakınmanız gerekir. Bunun sonucunda da d vitamini eksikliği meydana gelir.
Utanınca kızarırsın, sinirlenince kızarırsın,
Sıcakta , soğukta kızarırsın. Falan filan...
Kısacası dışardan bakan kişi sarışın hakkında ne düşünür bilemem ama sarışınlık başa biraz bela.
Kendini bilmez bazı arkadaşların kete, peynir, ilik. Gibi lakap takmalarına da maruz kalmak ta cabası...
Sarışınlık gerçekten çok iyi bundan gurur duyuyorum.
Allah adama çirkin Talihi versin diye bir dua vardır. Deri kanserine yakalanma istatistiği açık teni olanlarda yuksekmis.
Sarışın tipsizler esmer tipsizlerden daha tipsiz olduğu için bizim daha şanslı olduğumuz görülür.
Avrupa ve amerika'da beyaz ırkın yüceltilmesi algısının zihinde oluşturduğu yanılsamadır.
Beyaz, siyah, melez hepsi insandır. Hepsinin de şanslısı, şanssızı, iyisi, kötüsü vardır.
Şans görecelidir...

Ben en çok sarışın severim , doğru düzgün sarışın bir sevgilim olmadı hayatta...

Artık sarışınlar şanslı mı şanssız mı , ne desem bilemedim.
Doğrudur. Çok şanslıyız. O kadar şanslıyız ki çocukken ağlayıp "niye herkesin saçı siyah da benim ki sarı" diye kendimize dert ederiz.
Yok öyle değil o işler.
Türkiyede evet saçma ama +1 farkı olur diğer insanlarin gözünde .
Hay ben ağzıma zıçiim o zaman...
hep sevilen onlardır. sarışın renkli gözlü.
Neden peygamber soyundan mı geliyorlarmış?
mesela (bkz: zeusunegosu)
20 yıldır sarışınım böyle saçmalık duymadım.

Tanım: bir cümle.
esmer kızların çamur atması ile sarışın kızları aptal sandık . Yanılmışız..
Olmayan şans. Esmerler ve kumrallar bir adım öndedir bana göre.