bugün

https://hizliresim.com/gglpadp
Böyleydi,

https://hizliresim.com/p9qwowh
Böyle olmuş!
yerli ve milli pavyon emekçisi bacımız, ablamız, adeta evin yaramaz kızı. yaşayan efsane doğrusu.
Kötüdür kesin.
görsel
Galeriden kadının fotoğraflarını gördüm ve açmamla kapatmam bir oldu. Bizim tepecikteki kadınlara benziyor. Acaba yanında falçata taşıyor mudur. Bir sanatçı.
Artık yaşanmıştır kendisi. Hatta öldü diye biliyorum hortlatıp durmayın kadını.
sarı öfke değil miydi o?
Muhafazakar ve ülkücü erkeklerin bile göz bebeğiydi bir zamanlar.
2007 de falan iyiydi baya bu..
Döndüm dolandım yine şu başlığa girdim. Ankaralılar büyük hastasıdır. Ya bu kadın nasıl bir kadınsa tövbe estağfurullah çok değişik. Millet arsa, tarla satıyor görmek için. Hayır zerre güzel değil değişik hareketler yapıp beyleri etkilemeyi başarıyor haspam. Reyna Show meşhurdur bilen bilir :d
Kurban bayramı yaklaşmışken, oldukça iyi kazanacak kişidir.

Baksanıza sözlükte bile başlığı uplanmış.

Şu kurbanlıkları satayım şişe açtıracağım kendisine.
ankara pavyonlarının ünlü ismiymiş. ben ilk defa gördüm. ilk defa duydum. gecede 10-15 bin lira kazandığı söyleniyor. erotik dans ediyor müşteri ile. allah ıslah etsin buna sürtmek için binlerce lira vereni de kendisini de.
ticaaretin temel kanunu. tezgahı iyi yere açıcan.

lokasyon üzerinden kazanan bir influencer.
Ya herifler bunu görmek için arsa satıyor arsa. Bu nasıl bir içgüdüsel eylem. Kadın bunlar üzerinden zengin oluyor gecede. Güzel desen çarpılırsın valla.
Ne karıydı ya.
Ankara ilimizde, dededen kalma tarla, arsa gibi mülklerin kamuya geçirilmesini sağlayan kişi.
kendisini diğer pavyon hanımefendilerinden ayıran ve bu kadar ünlü olmasını sağlayan şey nedir bir türlü çözemedim.

çözebileceğimi de sanmıyorum.
peşinden koşulmaz, verirse hayır denmez.
biz çocukken fakirdik. çok yokluk gördüm ama bu kadar yokluk görmedim allah'ıma şükürler olsun.
(bkz: sarı paşa)
Seks tanrıçası.

ilk fırsatta ankaraya gelme sebebi.
ankara'nın yerel değeri olan hanımefendidir. türkiye'de tarım ve hayvancılığın %50'sini saçma sapan hükümet politikaları, diğer %50'sini bu kadın uğruna ödenen hesaplar bitirdi.

iç anadolu'nun çeşitli illerinden danayı, öküzü, tarlayı satan, parayı akşam bu kadının çalıştığı pavyonda yiyordu.
Ankara'da pavyonlarda çıkan çılgın hatun. Akıbetinden haberim yok.
(bkz: limon kremalı eti tutku)
Bu yazın başında vurularak öldürülmüş diye duyduğum kişi.