bugün

oaaa!! hatırlamıyorum!!

he tamam hatırladım.

gece dışarı çıkıp bisikletle kaydıraktan kaymak istemiştim.

ama arkadaşımın durum daha vahimdi. taştan olan çocuk parkı tabelasına kafa atmıştı.
Alkol saçma şeyler yapmanıza neden olmaz. Saçma şeyler yapmanız konusunda sizi yalnızca cesaretlendirir.
sabaha karşı yola çıkıp, aşağı yukarı 600 km yol yapmak.
Şehir dışından gelmiş ve bende kalacak olan beş arkadaşımı barın ortasında göt gibi bırakıp hiçbir şey söylemeden çıkmak, taksiye binip eve gelmek bir güzel uyumak.
Kaldığım yeri bulamayıp, sahilde uyumak.
eski sevgiliye sesli mesaj göndermek.
lol oynamak.
bu entry girerken sarhoş olmak.
bir şarkının nakaratını söylüyodum o sıra şarkıyı açtım ileri sarıyorum sarıyorum nakaratta benim söylediğim yeri söylemiyo bir süre aradım, şarkıyı 2-3 kez başa sardım bulamadım kapattım kendim söyledim bende şarkının nakaratını. birkaç gün sonra da fark ettim ki yanlış şarkıyı açmışım.
Milleti arıyordum.
sarhoştum hatırlamıyorum.
(bkz: konuşmak)

alkollü adamın işi midir bu allahınsen?

iç git yat zıbar.
bana ne lan senin bilinçaltı ormanlarında yetişen gizli kalmış
sırlarından ,
komşunun kızı Nihal'e açılamamandan ,
terk edip şuan Cevat ile yatan sevgilinden ?
Bestsellere girecek sekilde,
eski sevgiliye mesaj atmak.
mezdeke çalarken ağlamak .
Camdan işemek.
Hüngür hüngür ağlamak. Hem de herkesin içinde, söylenenlere göre bağıra çağıra küfür de etmişim.
Arkadaşım balkonda secde pozisyonunda uyuyakaldı o yalnız kalmasın diye bir müddet bende aynı şekli alıp bekledim. Daha sonra arkadaşım bizi içeri taşıdı. Neden yaptım öyle birşey hiç bilmiyorum.
Milletin üstüne atlamak.

Birinde tanımadığım birine atlamıştım çok yakışıklısın gel sarılcam diyerek. Bence haklıydım.

Diğerinde arkadaşımın üzerine atlayıp altta kalanın canı çıksın modunda üstünde tepinmişim. (hep sevgimden)

Bir keresinde de o zamanki sevgilimin üstüne atlamışım ama arkadaşlarım oda tutun demek yerine beni tutmuş. Bunu hatırlamıyorum ama yaptın dedilerse inanırım. Potansiyelim var.
Elbisemin üzerine döktügüm sarapla, kyk yurdu koridorlarında, doguruyorum diye bagırmak herhalde.
Cebrail in emekliye ayrılmış olduğunu iddia etmek.
Başlık açarken harf unutmak. Ama herkes sarhoşsa kimse anlamıyor. Güzel oluyor.*
ne hikmetse dini tartışmak.
Terkedilmiş iş merkezine girip dolaşmak.
Uzaktan akraba kızının yanağından makas almak.
Edit: Niye eksilediniz anlamadım bu yaptığım mantıklı mı yani, akraba derken kan bağı yok hısmımız.
Sarhoşken yaptığımız o an bize saçma gelmeyen şeylerdir.

Sevgilimi ayaklarıma işetmiştim.
Sözlüğe entry girmek. O kadar parayı sövlükte yazmak için mi verdim alkole aq.
malum şahsı aramak.