bugün

seksilik ve akıl,zeka kelimelerinin birleşmesiyle oluşan kelime. Zeki insanlar çekicidir cümlesinin cinsel yönelime girmiş hali.
sherlock izlerken irena adlere aşık olmuştum.
sapyoseksüelim gibi bir tespitte bulunuyorum an itibarı ile.
(bkz: sizigidi cahiller)
irene adler a hayran olmaktır.
--spoiler--
Beyin kıvrımlarını yidiğim.
--spoiler--
Türbanlı değillerse bir hiçtirler...
Koleksiyon şaraplarından içip, Nuri Bilge sinemasından konuşacak, arada popüler kültüre pop-kültür ürünlerine aşağılarcasına laf atacak kadın/kadınlara Allah ne verdiyse yürümektir.

Yalnız Türkiye şartlarında böylesi kutupta yaz gibidir.
(bkz: brian greene)e olan platonik aşkımın sebebi.
görsel
Canım ya, ne kadar tatlı bir evren bilimci, teorik fizikçi ve sicim kuramcısı, tipini yediğimini.
Son zamanlarda Kadinlarla iliski yasama bicimim.

Kadinlarda zihinsel yetenekler ve Entelektuelite ararken erkeklerle olan yakimlasmalarim daha duygusal, daha tutkulu ve daha cok estetik kaygilar tasiyan bir sekilde.
homoseksüelliğin bahanesi.
'insanın kendinde olmayana yönelmesi' Denmiş; bu herkes için haksızlık olur (sonuçta zeki biri de sapyoseksüel olabilir) ama 'kassız erkeklerin bahanesi' demek gerçekten kendisinde zeka olmayan insanların Hakkında bulunduğu tanımdır.

Zeki ve entelektüel insanın entelektüel kaygıları olur, topluma bilim ve sanatsal faydaları olur. 3 günlük hayatı görece estetik kurgular üzerine yaşamaz, hayatının en ön planına koymaz. Böyle insanların anlatılacak 1 kitap dolusu özellikleri vardır özet olarak. Şimdi bu realite karşısında buraya 'kassız erkeklerin avuntusu' yazmak gerçekten ağır talihsizlik olmaktadır. Yazan kişi adına...
görsel
bir insana zekasıdan dolayı ilgi duymak diyebiliriz ha tabi tüm bilim adamları yaşlı olduğundan kadınların bu konuyu taktıgını pek soyleyemem siz hiç einstein'a aşık teslaya platonik biri gördünüz mü?
Etrafimdaki cogu kizin böyle bir bakis acisinin oldugunu soyledigi fakat hepsinin yavsak, piç erkeklere gittigi gercegine sebep olan terim.
ne kadar inkar etsem de içinde bulunduğum durum. karşımdaki kişi ne kadar güzel olursa olsun ; düşünceleri,dinlediği müzik,okuduğu kitap, izlediği dizi-film,sanata ilgisi bu konulardaki görüşleri bana hiç ilgici çekici gelmediyse benilm için bitmiştir. yalnız bu olay insanı yalnızlaştırıyor bana kalırsa.
Yeni akım seksüelizm. Herkes sapyoseksüel anasını satayım. Ama kendisi Instagramda önce sapyoseksüellikle ilgili sonra da salak salak kahve kitap fotoğrafı paylaşıp prim yapmaya çalışan bir tip çıkıyor.

Komik valla ne diyeyim. Beğendiğin birinin sana uygun zekada ya da kültürde olmasını istemek ayrı bir şey sapyoseksüellik ayrı bir şey.

Kadınlarda rastlandığı falan da yok. Koy bakalım karşısına yaşlı emmiyi, onu da yalıyor mu?
tipsiz ve çirkinlerin uğrak mekanı.
Zekanın alacağı kesin olandır. işte bu! Zeki kadın aç kalmaz fakir olmaz.
türk kızlarının yeni hobisi. zaten elli bin tane kriter var. bir tane daha eklendi.

söylemesi ayıp bir kadınla tanıştım ve ilk başta sapyofili sahibi olduğunu söyledi. ertesi gün yatakta da ne kadar iri penisli olduğumu söylerken asıl önemli olanın zekam olduğundan falan bahsetti epey götüm kalktı. birkaç seks daha geçtikten sonra sevgili olup evlenme hayalleri kurmak istedi. ben kabul etmeyince de engelledi.*

demem o ki bu ülkede tüm kavramlar mutasyona uğruyor. politik veya apolitik farketmeksizin hemde.
kılıf. (bkz: birileriyle tanışmak istiyorum) (bkz: yalnızlıktan ölüyorum)
Blogumda değindiğim hede.
Ben sapyosexüelim. Net yani.
Kültürsüz cahil zeka seviyesi düşük bir erkekle muhatap olmam. ilk konuşmadanda anlarım zaten. Yalnız buldummuda affetmem haa.
istiklal caddesinde, yılbaşı kutlamaya gelip de amansız sapık kalabalığın içine giren hatunları elleme davranışıdır.

tagline: nası salladım yannız.
iç güzelliğe aşık olmadır.

Nitekim benim başıma çok gelmiştir.

Hep böyle ortamlarda ay ne zeki çocuk denilen kişi olmuşumdur.

Ama işte orda kaldı kimse de çıkıp akşam gel bişey konuşcam demedi.
Zekayı sevme onu fark edince vurulma durumu.

Bununla beni kolayca ağınıza düşürebilirsiniz.