bugün

750 liraya 12 taksitle almış olup, bir aydır kullandığım 1.4işlemci ve 512 ram kapasitesi ile her türlü uygulamayı sorunsuz çalıştıran, akıcı ve güzel bir telefondur. flash desteği sayesinde galaxy ace gibi videoları izleyememe sorunu çekmez. oyun performansı kendi fiyatı için belki de en iyi performanstır denilebilir. fiyat/performans oranında kullanıcıyı kesinlikle üzmeyen, iphone denen illete dönüp bakmanıza bile gerek bırakmayan akıllı telefondur.
kullanılan süre içinde asla donma yapmayan telefon.

diğer akıllı telefonlar gibi şarjı çabuk bitmektedir. kulaklıkla ses performansı kötü yalnızca. ya da benim için yetersiz. ama kulaklık girişi standart olduğundan başka kulaklıklarla da uyumlu. ben çok memnunum. **
bütün uygulamaları kapatsanız bile saniyesinde 4-5 uygulamayı yeniden açan ve ram'den yiyen bir cihazdır. arada takılabilir ya da kendi kendine kapanabilir alışmak lazım. ancak bu fiyata bu telefon gayet akıllı bir seçim.
An itibariyle fiyat kalite açısından en kullanışlı android telefondur.
orta düzey bir basit telefon.
genel özellikleri bakımından güzel olan fakat uygulama yüklenmesiyle biraz yavaşlayan orta fiyatlı kullanışlı bir telefondur.
sahip olduğum telefon markası,nete girdikten sonra ısınması ve şarzının hemen bitmesi dışında daha olumsuz yanını göremedim ama 1.4 mbps'lık internet hızıyla iyidir.

edit:imla
alti aydir elimden dusuremedigim sevgili telefonumdur. gerek islemcisi olsun gerek goruntusu, piyasada fiyat / performans acisindan hala yuksek seviyedeki yerini korumaktadir. ics guncellemesi almayarak bizi her ne kadar uzmus olsada, custom room'lar da gayet stabil calismaktadir.
hafıza kartı yoksa 3210dan bi farı olmayan fakat, menusu, rehberi, gecişleri apple'ın %80benzeri olan telefondur
tek cekirdek işlemci ve sonuc : guncelleme gelmeyen telefonlardan. kullanicisiydim bir zamanlar.
Fiyatinin gayet uygun olmasiyla beraber kullanim bakimindan bir cok seyi rahatlikla gerceklestirmenizi sagliyan ve sizi yeni cikan akilli telefonlardan cokta geri birakmiyan telefondur. google play deki hemen hemen her uygulamayi rahatlikla indirip kullanabilirsiniz.
durduk yere kendiliğinden ve durmadan titremesi sebebiyle değiştirdiğim eski telefonum. tavsiye edilmez.

edit: sorun kardeşim tarafından çözülmüştür. viber ve whatsapp gibi uygulamaların titreşimlerini kapatın ayrıca telefonun kendi zil sesi titreşimlerini de kapatın. sürekli titreşimi durdurmak için titreşimi tamamen devreden çıkarmak gerekiyor anlayacağınız. devreye girdi mi durmak bilmiyor. ayrıca internetten araştırdığım kadarıyla bu sorun sadece bizde olmamış, sorunu çözmeye çalışan çok kişi var zannediyorum yazılımsal.
fiyat performans oranı çok iyi. çok fazla kurcalamayan ve iyi bir telefon isteyen orta yaş kullanıcıları için ideal bir telefon. herşeyi güzel.
ancak sürekli çeşit çeşit uygulama kuran kişiler için pek tavsiye etmem çünkü bir süre sonra yavaşlayıp saç baş yolduruyor.
Dahili belleginin canımı sıktığı telefon. 2 gb çok az.

(bkz: en az 3 gb)
Bunu telefon diye piyasaya süren zihniyetin amına koyayım çok afedersiniz.

Canımı oldukça sıkan telefondur.
kullanışlı bir telefondur. en azından öğrenci için çok rahattır. en iyi özelliği 5 MP kamerasının olmasıdır. internet kullanımı biraz sıkıntılıdır.
vatan bilgisayarda indirimle 879 yerine 619 liraya satılan telefon.
Herkesin elinde olan, kimsenin kullanmayı beceremediği telefon. işini bildiği görüşündeki bir geek olarak bu telefonda android 4.3 ü çalıştıran birkaç kişiden biriyim. Tek bir sorun, en ufak bir kasma yapmıyor telefon. Arayüzü zaten baştan aşağı değiştirdim. Benim telefonugören "s4 mini mi bu" diye soruyor. Androidin en büyük sıkıntısını bu telefona sahip insanlarda gözleyebilirsiniz: android telefonlar kişisel ürünlerdir. Eğer kendinize uygun hale getirmek için biraz bile uğraşmayacaksanız telefon size sadece sorun getirir.
(#20839046) entry'imde küfrettiğim ama 4.0.4 ü yükleyince küfürlerimi geri aldığım telefon. he ben 4.0.4 ü beğenmedim o ayrı. şimdi 4.2.2 yüklicem. *
(bkz: samsung galaxy w)
taş gibi telefon. android 2.3.6 versiyonundan sonra güncelleme almamıştır ancak rom denilen bir şey var efenim. 4.4.4 kitkat yüklenince canavar olan telefon.
ilk yorumlarda zamanında 900tl olduğu söylenen telefon. şimdi ise 100tl vermem gider symbian nokia alırım daha iyi. iphone 4 ile yaşıtmış ama ip4 nerdee bu nerde.
Allah'ın belası eski telefonumdur... Hala kullanan varsa Rab'bim bol bol sabır versin.
ayfona küfür ediyorduk başımıza geldi donmaya başladı.
(bkz:Sabır