bugün

samsung galaxy s2 nin lezzet ikizi. ekranı biraz daha büyük, 1 2 fonksiyonu daha fazla hepsi bu. bana kalırsa s2 daha estetik ve kibar.
türkiyedeki her şey gibi pahalı anasını satıyım. 4 çekirdeğini 4.8 inçlik ekranını bırak, gider en kral dizüstünü alırsın. telefon fiyatı dediğin bin lirayı geçmemeli arkadaş.
ortamda iphonenu çıkartıp masaya koyarak hava atan görmemişe en güzel cevaptır. çıkartırsın ekranı iphone kadar olan galaxy s3 ünü vurursun* * masaya, sonra başlar o arkadaş ''aa samsung mu oooo?'' -he amına koyayım zoruna mı gitti? diyesi gelir insanın ama diyemez işte.
kilis'te spot olarak 1150 liraya satılan teknolojik nimet. bu şekilde galaxy s2 almıştım 800 tlye hala cebimde.
uzun bir iphone ve galaxy s3 ikileminden sonra geçen ay aldığım telefon. iphone'u düşünen kafamı sikeyim afedersin, bu telefonun üstüne bir şey tanımıyorum ben. her geçen gün bir özelliğini keşfediyorum aşık oldum resmen telefona, çakıltaşı mavisini kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

ayrıca not: ortamlarda felaket prestijiniz oluyor, telefonu gören anında muhabbete giriyor seninle. sana da arkaya yaslanıp sigaranı tüttürerek keyfini çıkarmak kalıyor.
apple dan sonra kulanmasina yeni yeni alistigim modern zaman oyuncagi.
iPhone 4S e asla değişmeyeceğim gereksiz işletim sistemi gereksiz ekranı ile abartı ötesi abartılan telefon.
masaya 1-0 önde başlamak için samsung galaxy s3. o kadar. büyükmüş zartmış zurtmuş hikaye. başka şey oldumu büyüğünü arıyorsunuz ama. *
bir samsung note değildir.
mavisiyle ciddi düşündüğüm telefon.
Not: ipphone 4s kullanmaktayım.
çok sağlam bir telefon değil. sağlam derken dayanıklılık anlamında. 2-3 kere 1 metre yukardan beton zemine düştüğünde arka fonda teoman çalmaya başlıyor.

http://fizy.com/#s/3xvlja
duyularla donatılmış bir telefondur. telefon teknolojisinin içine eder.
2012-2013'ün en iyi cep telefonu seçilerek EISA ödülü almış model. Alsak mı kanka napsak?
fiyatı son sürat 1499 tl'ye kadar düşen samsung telefonu.
6 ay sonra fiyati 1100 1200 tl arası olacaktir.
Türkiye gibi bir ülkede 1500TL vermenin adeta ayıp olacağı telefon. iki asgari maaş lan.
iphone ile kıyasladığım zaman almaya karar verdiğim telefon.*
samsungun yarattığı son oyuncaklardan biridir.
iphone kullanıyorum kız arkadaşımda ise s3 var yani hergün kurcalayıp bol bol karşılaştırabiliyorum.
ekran boyutunu bir artı özellik olarak görecek olursak tek üstün yani bu ekranın boyut olayıdır. bir kaç günlüğüne telefonlarımızı değiştik alışılmıcak gibi değil iki günde rahatsız edici olmaktan çıkıyor bu ekran boyutu. ama daha önce bir iphone kullanmadıysanız ve karasızsanız hiç düşünmeden gidip bir iphone alın.
iphone 4 ile yan yana koyulduğu zaman farkını belli eden telefon. zira iphone 4, bu telefonun yanında hap gibi kalıyor.
apple bebelerinin "çok rerörerö" diyerek beğenmediği über cihaz. detaylı incelemeler yapınca daha detaylı laflar sokuşturacağım. şimdi beni bebeğimle yalnız bırakın.
samsungun çıkarttığı son zamanların en iyi telefonudur .tablet görevi görür. beyazı candır, çok para ister...
benim gibi teknoloji özürlü de olsa arkadaşa sınavda çıkacak soruların konu dağılımını sorduğumda galaxy s3'ünü çıkartıp excelde yaptığı tabloyu gösterdiğinde gerçekten de vay be Japon yapıyormuş dedirten telefon. not: koreliler de japon sayılır bence.
gecenlerde mifare ozellikli proximity kartlari okuyup kodladigini kesfettigim ve birkez daha asik oldugum telefon.
almanya'dan 550 euroya yani aşağı yukarı 1100 liraya getirteceğim telefon, ne yapacağız pasaporta kayıt falan neler olacak ama en ufak bir fikrim yok bu konuda.
(bkz: 599 liraya galaxsy s3 satmak)