bugün

bir on sene sonra türkiyenin 3310'u gibi değer görecek telefonudur. sevin bu telefonu sonra çok piç yerine koyacaklar bu telefonu.
Bana son günlerde deli gibi şarj sıkıntısı çıkaran telefonum.
Orijinal batarya orijinal şarj kablosu kullanıyorum. Ama önceden eve gidene kadar yeten şarjım artık tamamen aunı koşullarda öğleni göremiyor. Paso şarjla geziyorum kabloya prize bağımlı yaşıyorum resmen.
En son dün gece %100 şarjla yattım biraz önce kalktığımda ise %20 şarjım vardı. Daha önxe böyle bıraktığımda %96yla falan uyanıyordum. Ve şu an arj da olmuyor. Ne bok yiyeceğim bilemiyorum.
custom rom'larla 4.4 e kavuşacak cihazdır. sikerler stock romu.
kitkat güncellemesinin gelmeyeceği açıklanmıştır. s3 kullanıcısı için üzücüdür bence.
şarj sorunu olanların teli kapalıyken şarj etmesi gerekiyor. Tabii yine eskisinden daha yavaş doluyor ama hiç yoktan iyidir. Öbür türlü full şarj olmuyor zaten yüzde 80 e falan anca geliyor.
Bir buçuk senedir kullandığım ve de hiçbir problem yaşamadığım canim telefonumdur. Tabii yeni çıkan modeller s3 ten daha iyidir. Ama her yeni cikan modeli de almak cok mantiksiz. En az 2-3 sene daha kullanmayi düşünüyorum.
custom rom kurarak dehşet saçtığım telefonumdur, uçuyor alet resmen, s5 deneyimi yaşamak için buyrunuz, cwm yükleyiniz;

http://forum.xda-develope...ypermax-v1-s5mix-t2755048
kendinden sonra çıkan s4 ve s5 modellerinin gereksiz olduğunu kanıtlayan telefon.
bir senedir kullandığım hoyrat kullanımım ve o kadar yere düşürmeme rağmen kalburüstü bir performans gösteren 'akıllı' telefon. nasipse yazın başka bir telefon da alabilirim ama s3 en iyi cep telefonlarından biri olmaya devam edecek benim için.
son 2 aydır bana batarya konusunda sıkıntılar yaşatan telefondur. mobil veri olayı beni tamamen bitirmiştir. eğer mobil veri kullanırsanız 1 saat sonra şarjı bitiyor. büyük bir ihtimal batarya ölmüş. artık gittiği yere kadar götürecek. güncellemele nedense bana gelmiyor hep en son güncel diyor. millet 4.4 diyor benim ki hala 4.2 de garibim eski kafalı galiba bizim ki diyebilirim. ilk aldığım zaman messi ronaldo idi fakat şimdi bir sabri sarıoğlu bir selçuk şahin benim gözümde yapacak bir şey yok.
Günümüz şartlarında root atılmadığı takdirde pek bir naneye yaramayacak telefon.
root atmaya gerek olmayan telefon. ccleaner ya da clean master gibi programlar ile telefondaki gereksiz dosyaları silip, telefonu hızlandırabilirsiniz. ben 1.5 senedir kullanıyorum. telefon her anlamda işimi görüyor. yeni bir modele geçmeyi şu anda düşünmüyorum.
turkcell shop larda 865 tl olmuş cep telefonu.
ilk çıktığında çok iyiydi ancak 1 gb ram s3 ü ilerleyen zamanlarda bitirdi.
minisi 569 tl imiş.
samsung un galaxy serisinde çıkardığı en iyi model.*
verdiğiniz paranın karşılığını alacağınız en iyi samsung lardan. s4 ve s5 henüz onun seviyesine ulaşabilmiş değildir.
Samsung markasının şu zamana kadar çıkardığı en iyi amiral gemisi olan telefondur.
ne s4 nede s5 bu telefonda bulunan hayran kitlesine ulaşamamıştır.

en fazla bu telefonun replikası var.
en fazla bu telefonun mini modeli satıldı.
en fazla bu telefonun normal modeli satıldı.
Ayrıca diğer 2 telefondan daha sağlam.

s4'ü olupta camını bir kere kırmayan insan yoktur.var mı sizce?
şimdi üstteki entryleri trollüyor gibi olacak ama, oldukça vasat olan telefondur. o kadar özelliğe 1gb RAM koyarsan e kusura bakma ama amına koyayım senin Samsung. tasarımına hiç değinmek istemiyorum, hele beyaz olanı telefon değil beyaz eşya sanki. ne zaman birinin elinde görsem aklıma spotçular falan geliyor, o derece. ayrıca gördüğüm kadarıyla pili sıkıntılı bi cihazdır, çevremde 3 kişi pilden kaynaklı sorunlarla telefonunu servise götürmek zorunda kaldı.
bana göre en iyisi samsung galaxy s2' dir. eğer 4.4 KitKat yüklenebilir olsaydı ve ekranı daha günümüz standartlarında teknolojiye sahip olsaydı hala eskiden Nokia telefonlarda olduğu gibi vazgeçilmez olurdu.
S3 neo kullncsym .
ulan hep istediydim bu telefonu da hiç param olmadıydı. olunca da gidip hiç tanımadığım yardıma muhtaç birine verdiydim. napayım lan böyle değişik hallerim var benim de.
Yaklasik iki bucuk senedir memnuniyetle kullandigim telefon. Iki tane oyun, instagram ve bir iki uygulama yuklu. Zerre kasma ve takilma mevcut degil. Allah kaza bela vermezse insallah daha uzun seneler kullanmayi dusunuyorum.
şarjı ve işletim sistemi bok olan telefon gerçi ona da hak vermek lazım 3 yıllık sonuçta. en kisa zaman da vedalaşmayı düşündüğüm telefon.
Sol üst köşesinin için kısmından beyaz renki bir sıvı gelen telefon.içten aktı bildiğiniz. Göt cebime koymuyor olsam da bana hallendiğini düşündüğün bir buçuk yıllık telefonum.
7 yaşında olan oğluma 2. telefon olarak aldığım conventional telefon. herif 2 ayrı kızla konuşabilmek için 2 hat kullanıyor, babasının oğlu. *
ilk çıktığında kapış kapış giden, şimdiyse son demlerini yaşayan telefon.
samsung un corby ikiden sonra çıkardığı en iyi telefondur.

imkanım var başka telefon almaya ama yüz yıl daha s3 kullanmak istiyorum.