bugün

Telefon kullanırken insana orgazm hali veren bir cihazdır.
Samsung'un tabletlerinden biri.
teklonojinin her şeyi küçük bir çip haline getirdiği devirde samsungunun bu durumu protesto etme hali. Teklonoji harikasıda cebime sığmıyor be kardeşim.
arabulvar'da n7000 modeli 800 lira farkla satılıyor. insan o farkla ayrı bir cihaz daha alır o derece.

http://www.arabulvar.com/...ForCache=queryFromSuggest
pantolonun göt cebine sığmayan cihaz. illa sırt çantasıylamı taşıyacaz arkadaş.
defter gibi kullanılabilmesine tav olarak aldığım ve eski bir iphone hastası olarak aldığıma beni hiç pişman etmemiş cihazdır. boyutu bir süre sonra normal gelmekte ve diğer telefonları yadırgamanıza neden olmaktadır, ekranı da göz yormamakta ve muhteşemdir. (bkz: hd super amoled) çektiğiniz 3 dakikalık bir video 60 mb falan tutmaktadır, 720p kalitesinde kayıt yapmaktadır. widget'larla süslediğiniz ana ekran, iphone'a dönme ihtimalinizi sıfıra indirmektedir. google play'in gün geçtikçe artan kalitesi ayrıca bir artı değerdir. sonuç olarak şiddetle tavsiye etmekteyim.
cok amaclidir. cay tepsisi olarak da kullanilabilir.
üzerinde rahatlıkla van kahvaltısı yapılabileceği iddia edilen telefon. bir gün burada sizlerle deneyimlerimi de paylaşacağım.*
kullanmaya başladığımdan beri cantasiZ dışarı çıkamamama sebep olan tabletimsi telefon.
çeyiz tepsisi.
kullanılabilirlik açısından takoz nokia'dan bir farkı olmayan yeni dönem modası.
hayallerimi süsleyen telefondur.
Orjinal Rom'da kullanılan Touchwiz arayündeki bir güvenlik açığı nedeniyle resetlenmekte hatta wipe dahi yapılabilmektedir. http://www.ertemur.com/sa...nde-buyuk-guvenlik-acigi/
5 inç e küçük diyen hayvani elli yazarların sevdiği telefon. Ha soracak olursan bende seviyorum ama asla küçük demem diyemem Allah çarpar adamı.
iphone 4s i geçtim, iphone 5 i geçtim, iphone 4 ün bile eline vereceği polis telsizi telefondur.

teknolojiden anlamayanlar konuşuyorlar.
sızan LS7 romu ile touchwiz tabanlı android 4.1.2 sürümüne kavuşmuştur. bu sürümde galaxy note 2 de gördüğümüz multiwindow yani ekranı ikiye bölerek aynı anda iki uygulama üzerinde çalışabilme ve airview özellikleri gelmiştir. romun orjinalinde multiwindow sadece belirli uygulamalar için kullanılabilse de xda daki developer arkadaşlarımız sayesinde bunu aşmak için bir geliştirilmiş. ama hala kullanım zevki açısından en iyisi paranoid android hybrid romlar. hydracore 7 kernel ile kullanacağınız bir paranoid android rom ile telefon inanılmaz akıcı ve kullanımı son derece zevkli hale geliyor. istediğiniz uygulamayı telefon arayüzü istediğinizi tablet arayüzü ile kullanmak kullanıcı deneyimine ayrı bir tat katmakta.
biraz önce bir arkadaşım
hacı bunu sana satayım
900 lira
dediği telefon
bende 700 dedim kabul etmedi.
1 senedir kullandıgım telefon modeli. en son gelen güncelleme ağzına sıçmıştır maalesef.
note 10 milyon, note 2 30 milyonun üzerinde satış yaparak 40 milyon satışı geçmiş serinin ilk iki ürünüdür. note 3 kaça katlayacak göreceğiz.
Düşünce arka kapağı muhakkak çıkan telefonlar serisi.
Samsung galaxy note serisinin ilk çıkan telefonudur.

Bu telefonu yaklaşık 3,5 sene önce aldım sanırım. Aldığım zamanlar tabi bende eski model bi nokia vardı. android telefonlar o zamanlar yeni yeni gündemde olmaya başlamıştı telefonu gören insanlar şaşırıyordu şöyle ki.
Ben telefonu ilk aldığımda havalara uçtum babam hediye etmişti olduğum yerde zıplıyordum resmen, Okula falan götürüyordum cebime zor sığıyodu. Arkadaşlar başıma üşüşüyodu bu ne televizyonmu falan diye espiri falan yapıyorlardı. Neyse jetpack joyride yükledim kanka bana ver biraz ben oyniyim diğeri diyo ben oyniyim ötekisi diyo ben oyniyim tabi bende safım birazda iyi niyetli birisiyim herkese veriyorum telefonu oynasın diye bir gün birisine daha verdim öyle elden ele gezdirmişler sonra telefon kayboldu. Meğersem kaybolmamış pezemekin biri ceplemiş sınıfta çıldırdım nerde lan telefonum ...... sövmeye başladım. Sonra cepleyen pezemek pis pis gülmeye başladı anladım zaten o günden sonra kimseye vermeyeceğim diye söz verdim kendime malesef ki öyle olmadı. pantolunumda telefonun izi çıkıyordu kalıp şeklinde anasını satayım. Sınıf fotoğraf çekilmek istediğinde bana geliyordu kamerasıda iyiydi ya bildiğin o telefon aldığım zamanlar harikaydı bütün telefonları ezerdi. Sınıfça foto çekiliyorlardı kızlar falan hepsi galeriyi bi açıyodum abuk subuk pozlar bi de faceden atsana bana kanka diyenler oluyordu bazılarıda oo hasi telefon yapmışsın baban zengin heralde diyolardı. Neyse buda böyle bi anımdı hala kullanıyorum telefonu şuan iç ekranı 1 defa çatladı yaptırdım sonra tekrar düştü şimdi de ekranı çatlak kullanıyoruz bakalım nereye kadar giderse.
bir iphone değildir.