bugün

entry'ler (18)

kadınların erkekleri delirtme yolları

Gösterip de vermemek, günde on kere aramak, en sevdiği dostunu eleştirmek, üstüne düşmek, her şeye ağlamak , esprilerine gülmemek, eski kız arkadaşıyla daldA geçmek, ne konuştuğunun farkında olmadığını söylemek, o konuşurken onu hiç dinlememek, her fırsatta '' ben demedim mi ? '' demek, her şeyi baş ağrınıza yüklemek ...

ayrık diş

Diş doktorumun zengin koca bulursun yapma diyerek vazgeçirmeye çalıştığı dişlerim. Ona ragmen tel tedavisiyle kapattırdım ya dişlerimin arasını kocayı bıraktım sevgilim yok gözünü sevdigim dünyasında.

sevgilisiyle kavga edip ertesi gün barışmak

Birbirleriyle de yapamıyorlar birbiri olmadan de sözünün zırvasıdır. Aralarında saygıyı bitiren bir durumdur ki böyle birliktelikler çok da uzun sürmez.

tecavüze uğrayan kızla evlenmek

veren kızla evlenmekle asla bir olmayan eylemdir.

zehra çilingiroğlu

Annesine ha benzedi ha benzeyecek diye beklenen ama bir türlü benzeyemeyen her türlü güzel insan.

sigara

Bu kelimeyle aklıma ilk gelen şey Van'da yaşan dört yaşındaki kuzenimin yengeme ''anne içme içme singerleeine çamır dolar lafıdır' ki reklam olayının çocukları etkilediğinin en büyük kanıtıdır. Ve yengemin sigarayı bırakmasındaki en önemli nedendir.

bursalı erkeklere vurulan ibne damgası

Annemin erkek olsaymışım kimliğime bursa yazdırmayacağı gerçeği. Okullarda, maçlarda daha doğrusu heryerde ibne damgasını yiyen, oldu o zaman dedirten şansız erkekler.

yengeç burcu erkeğinin en zeki erkek olması

Palavradır. Varsa nerede dedirten erkek tipi.

türk dizilerindeki öğrenci evi

iyi dekore edilmiş, çiçeğinden böceğine her bokuna kadar düşünülmüş evler. ''Ah ulan gideyim de bende bir ev tutacağım böyle. '' dediğin ama evi bile zor buldugun zamanlar hayal kırıklığı dönemi.

samsung galaxy note

teklonojinin her şeyi küçük bir çip haline getirdiği devirde samsungunun bu durumu protesto etme hali. Teklonoji harikasıda cebime sığmıyor be kardeşim.

1 90 boyundaki türk kadını

türk erkeklerin tabiriyle at gibi denilen kadın türüdür.

defol git hayatımdan

Söylediğinde aslında tam tersini kastetme halidir.

uludağ limonatayı açmanın 10 farklı yolu

reklamını izledikten sonra açmayı dahi düşünmeyeceğim bir limonata.

bir kıza kaç kilosun demek

Siktir git gerizekalı cevabından sonra '' ehiiehi hiç göstermiyorsun zaten'' cevabının gelerek daha çok sinirlerini bozan bir durumdur. Ne söyledim ki neyi göstermiyorum lan ! hem sanane yarram.

sevgilisi olmayanlar ne yapıyor

Eski sevgililerini tekrar gözden geçirmekle beraber fırıl fırıl ortalığı kesiyorlar. Bu sefer en iyisi olacak diye kendileni avutuyorlar. Birde bir daha sevmeyeceğim, erkeklerden nefret ediyorum nameleri falan .

tuğçe isminde babaannelerin olacağı gün

Torunlarının isminin ne olacağını düşündüğüm gündür. Dervim zamanı, darbe zamanı o zamandır.

sevgili olması beklenen kişiler için kriterler

Sigarada kullansın, içkide içsin bence. Bunları yapıyorsa para boktur zaten. Gözleri güzel olsun, mesele renk değil güzel baksın be kardeşim. Büyük olsun elleri kaybolsun ellerimde. Sakız çiğnemesin, bacak bacak üstüne atmasın. Erkek adam bacak bacak üzerine ata mı yahu. Çok yanlış bulurum böyle şeyleri.

lys 3

Kitap okuyarak bir yere gelinmez dediniz alın sordum soruyu soktum boruyu sınavı. Tm ögrencilerinin şebelek gibi kalıp, sayısalcıların full çektim heralde lan diye bağırdıgı sınav.