bugün

samsung galaxy note

Samsung galaxy note serisinin ilk çıkan telefonudur.

Bu telefonu yaklaşık 3,5 sene önce aldım sanırım. Aldığım zamanlar tabi bende eski model bi nokia vardı. android telefonlar o zamanlar yeni yeni gündemde olmaya başlamıştı telefonu gören insanlar şaşırıyordu şöyle ki.
Ben telefonu ilk aldığımda havalara uçtum babam hediye etmişti olduğum yerde zıplıyordum resmen, Okula falan götürüyordum cebime zor sığıyodu. Arkadaşlar başıma üşüşüyodu bu ne televizyonmu falan diye espiri falan yapıyorlardı. Neyse jetpack joyride yükledim kanka bana ver biraz ben oyniyim diğeri diyo ben oyniyim ötekisi diyo ben oyniyim tabi bende safım birazda iyi niyetli birisiyim herkese veriyorum telefonu oynasın diye bir gün birisine daha verdim öyle elden ele gezdirmişler sonra telefon kayboldu. Meğersem kaybolmamış pezemekin biri ceplemiş sınıfta çıldırdım nerde lan telefonum ...... sövmeye başladım. Sonra cepleyen pezemek pis pis gülmeye başladı anladım zaten o günden sonra kimseye vermeyeceğim diye söz verdim kendime malesef ki öyle olmadı. pantolunumda telefonun izi çıkıyordu kalıp şeklinde anasını satayım. Sınıf fotoğraf çekilmek istediğinde bana geliyordu kamerasıda iyiydi ya bildiğin o telefon aldığım zamanlar harikaydı bütün telefonları ezerdi. Sınıfça foto çekiliyorlardı kızlar falan hepsi galeriyi bi açıyodum abuk subuk pozlar bi de faceden atsana bana kanka diyenler oluyordu bazılarıda oo hasi telefon yapmışsın baban zengin heralde diyolardı. Neyse buda böyle bi anımdı hala kullanıyorum telefonu şuan iç ekranı 1 defa çatladı yaptırdım sonra tekrar düştü şimdi de ekranı çatlak kullanıyoruz bakalım nereye kadar giderse.