bugün

700 lira civarında olursa tutacak modeldir. ancak oyun hastaları seneye çıkacak oyunları bu cihazda oynayamayabilir. zira bu sene çıkan oyunları bile anca kaldıracak donanıma sahip.
(bkz: gta III)
orijinal ace'e benzer bir fiyatlandırma ile gönüllerin kahramanı olacaktır. paramız yok ki s iii alalım.
motorola atrix dururken tutması zor olan telefon. aynı fiyat seviyesinde olacaklar muhtemelen, ama özellikleriyle atrix dağıtıyor. sadece orta sınıf değil, üst sınıf telefonları sıkıştırıyor atrix.
samsung galaxy ace plus tan daha geniş ekrana sahip samsung modeli. numarası 8160 olan bu telefonda android sürümü hala 2.3.6. glonass desteğinin olması büyük bir artı. buna ek olarak galaxy ace, galaxy ace plus ve galaxy wonder da olmayan çift çekirdekli işlemci özelliği var. görüntülü görüşme de mevcut. fiyatı 800 lira civarı ki yarın büyük ihtimal bu cihazın sahibi olacağım.
bimeks ten ramazan boyunca dağıtılacak olan 100 tl indirim kuponuyla beraber 799 liraya aldığım telefon.
ilk güncellemesi sunulmuş telefon. stabilite düzenlemeleri içeriyor ve kapanıştaki galaxy s 2 logosunu kaldırmakta. kies in görmemesi durumu da yok olmuş. kaldı geriye ics ve jellybean.
ilk gelen güncellemesinin kesinlikle şarja etki ettiği telefon. telefonu 1.5 kat daha uzun süre kullanabiliyorsunuz güncelleme sonrası.
jellybean 4.1 güncellemesinin geleceği kesinleşen telefonum. sıyrıl da gel. ics siktiriboktan bir os sürümü olduğu için direk atlanacak.
Üç gün geçmesine rağmen hala şarjı bitmemiş olan telefon. yüzde doksanı dolu görünüyor. korkutuyor insanı. bir akıllı telefon bu kadar uzun süre şarj sunamaz fikri sabittir çünkü. bunun dışında gayet iyi bir telefon olmasına rağmen cihaz kapalıyken alarm çalmaması çıldırtan telefon. ekranının önceki modele göre bir miktar büyütülmesi de hoş olmuş.
edit: ya ben yapamıyorum ya da gerçekten gerizekalıca bir sorun. 3310 bile kapalıyken alarm çalıyordu.
özellik bakımından samsung s3 mini i8190'dan biraz geride kalan fakat fiyat açısından s3 mini ile yarışan telefon. model numarası i8160'tır. android 4.2 jb güncellemesi gelecek diye beklemedeyiz.
bir arkadaşımda olan ve note 2 kullandığım için yavaşlıktan öldüğünü hissettiğim telefondur.
armv7 oyunları açan cihazdır.
gün itibariyle yeni güncellemesi sunulmuş telefon. android 4.1 j.b. değil sakin olun.
donanım konusunda mükemmel bir akıllı telefondur. bu konuda, kendisine rakip gösterilen sony xperia arc s, galaxy w gibi birçok telefonu da geride bırakmaktadır. kamerası teknik olarak 5 mp olsa da xperia arc s'in 8 mp'lik kamerasıyla eşdeğer kalitede fotoğraf çekmektedir. (tarafımdan denendi.) ayrıca 720p video çekimi de gayet başarılı. ekran konusunda amoled'in bir alt modeline sahiptir. şu an için tek dezavantajı android 2.3.6 içermesidir fakat samsung şubat ayında jelly bean ile güncelleneceğini duyurdu. herkese önerilir. kullandığım telefondur.
üst açılır menüye dokunup (menü tamamıyla açılmayıp, sadece tarih görüntüsü olmalı) sağa doğru sürüklerseniz ekran parlaklığını açan, sol tarafa sürüklerseniz ekran parlaklığını kısan telefon.
garanti bankası kredi kartına sahipseniz, şu sıra teknosadan alınması tavsiye edilen telefon. gerçi hangi kartınız olursa olsun, yine ordan alın. media marktla aynı fiyata satıyorlar ancak en az 100 lira vade farkı ödemeniz gerekiyo. hele electroworlde hiç bakmayın, zaten vade farkı var, üstüne satış fiyatı da zaten pahalı. ha vatan bilgisayara bimekse dartyye bakma fırsatım olmadı ama. öyle işte.
telefon ürettiğini sanan samsung'un son oyuncağı. teknoloji cahillerine hitap eder niteliktedir bu da diğerleri gibi.
orta tuş ile aynı anda güç tuşuna uzun süre basılı tuttuktan sonra yeniden başlatma yapan telefon. kapatıp açma ile uğraşmayın.
22 nisan'da Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini alacak olan telefon.

Mart ayının sonuna kadar açıklanan tüm cihazlar, Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini almış olacak. 1 Mart tarihinde Jelly Bean'e kavuşacak olan Galaxy Note, kullanıcılarını memnun geç de olsa memnun edecek. Aralarındaki tek istisna olan Galaxy Ace 2 ise güncellemeyi 22 Nisan tarihinde alacak.

http://shiftdelete.net/ga...ly-bean-tarihi-42732.html
alındıktan 2 ila 3 hafta sonra çabuk tükenen şarj sorununu aştığı söylenen telefon. lakin, ben de bu süre zarfında hala düzelme görülmedi.
jelly bean test romu internette yayınlamış telefon. kullanıcılarına hayırlı olsun.

not: test rom telefonun garantisini etkilemiyormuş.
Şu bir gerçek ki herkeste var birgün gittim okula çoğunluk ace 2 almış. lan indirim mi vardı dedim yok dediler. Farklı olmayı severim 33 10 iyi ya. kimse de görmedim en azından.
Halk dilinde model adinin okunusu ay siki olan Cep telefonu modeli.
jelly bean sürümü portekiz'de dağıtılmaya başlamış telefon. yakında türkiye'de.

http://m.shiftdelete.net/...lly-bean-cikti-43883.html
ace 2 değil de s2 mini diye satışa çıksa daha çok satılacak telefon.