bugün

kendisine iş teklif ettiğim kişidir.
bizim apartmandaki kapıcı görevinden ayrıldı. yenisine ihtiyaç var.
gelsin şartları konuşuruz.
300. entrym olduğu için gurur duyduğum üstad. yalnız bana girmiş olduğu "sağ kolum" içerikli entrysini "hatalı bilgi" gerekçesiyle sildirmişimdir. biz birbirimizin kolu olmayaız; statümüz aynıdır.
"zengin dostlar birbirlerinin beynidir".
(redwinemania, petrus içerken, sözlük)*
sayesinde "entry sayımı artırıyorum 350 oldum oleyyy" nidaları attığım kişidir.
iş teklifim de hala geçerli bu arada.
ha bu arada şoförüm de olabilir, ehliyeti vardır umarım.
ulan gece gece eğlence çıkardı bize, ne iyi etti yaa. sıkılıyoduk zaten.
sabah portakal suyunu sıkıp gazetesini ve terliğini götürmek istediğim yazar. kahvaltıdan sonrada bir posta kaysın bana zengin adam sonucta.*
elimden tutacağını gördüğüm anda sevinç nağraları atmama sebep olan kişilik. köpeğinim abi..
adına bu kadar entry giriLdiğini görünce bir tarafına bir şey oLduğunu düşündüğüm yazar.. *
sözlüğün stres topu olarak kullandığı yazar. kınıyorum sözlüğü. bu arada dostum aklıma geldi, stres topu işine de girsek mi? iyi para var diyorlar.. maksat ticaret olsun...
ah paraya daha da mi ihtiyaciniz var, ayiptir yahu.. calismak sizin o zarif ellerinize yakismaz diyerek redwinemania vesilesi ile mesaj ilettigim yazar, cizer, cin ali..
çırağan zirvesi düzenleyerek ayıp etmiş kişidir. daha dün ordaydım bozulmuş. eskisi gibi değil artık. hiç yakışmıyor.
eğer iş teklifimi kabul ederse kendisini golden towers'ta düzenleyeceğim zirveye davet ediyorum. açık adres new york/manhattan kime sorsan gösterir
beni yakın koruma olarak işe almasını dilediğim yazar kişi. asgari ücrete çalışır, 24 saat kollarım.
duyduğuma göre kanyon onunmuş.harvey nichols'ıda türkiyeye getirebilmek için toptan satın almış.

böyle de vatanperver ve terakkiperver biriymiş,kutluyorum kendisini,eksik olmasın.
banca intesa ve banca di roma da adına 1 er milyar euroluk 2 hesabı varmış,prodi'nin yalancısıyım valla.
fransa yı boykot amacı ile paris gezisini 15 günden 10 güne indiren yazar. öyle de vatanperverdir. *
19 ekim 2006 ankara iftar yapıyoruz zirvesinde tanıştığım hoşsohbet bi....*
brukerizm in son temsilcilerinden olsa gerek. sozluk kullanicilari tarafindan ragbet goren bikac kelimeyle entrylerini susleyen , kirilma noktalarini cok iyi bilen ve bu noktalari dinamit fitili haline getirerek reklamini yapan* , baska da bi numarasi olmayan , pek yakinda medyaetegine de cikmasi muhtemel multi-populer yazarcık. (e ne de olsa otisabi bruker e , bruker peder zickler e el vermiş. buna da bi el veren cikar elbet)* ayrica cok da zenginmis kendileri , siteyi de satin alir icabinda.
"ilki bari sadece kendinden beklenen hususlarda saçmalıyordu" dedirten yazar..

edit:elide cok hızlıymıs
zamanında osman19cm, osman19f, oksan18f gibi yazarları ahlak ve etik açısından yazar yapmaya uygun görmeyenlerin yazar yaptığı insan. anlamıyorum. tamam olsun. ama osman19f niye olamıyo lan. bu adam gelip değer verdiğim şeylere bok atıcak, eğlenicek, gülücek, sen gelip bana formattan mı bahsediceksin? yapma bunu. * * *
tüm gün sol frame i parselleyen kişi başlık her ne derseniz..
ha bu arada kim lan bu salvatore di stefano2? bir de neden 2 neden 3 değilde 2?
(bkz: richie rich)*
dalga geçenler!* için hackera değil sadece bir klavyeye ihtiyacı olan kişi..
klavyeside olduğu için paniğe mahal vermeyecek insan - herkesin içi rahat olsun.. varsın
daha yakından tanımak isteyenler için;

http://salvatore-di-stefano.sosyomat.com/
sosyomat sayfasını, burada silinen entryleri için kullanan..
uludağ mutlu, ben mutlu -sosyomat 'ta olacak...
uzunca bir süredir; konya semalarında ihale peşinde koşan yazar..
sözlüğe uzunca bir aradan sonra ancak gelebilmiş lakin iş yoğunluğunun sürmesi nedeniyle sizlerle birlikte olmaya henüz tenezzül edemeyeckir mamafih yakında gecelerini sizlerle paylaşacaktır..
kanımca sozlugun en iyi yazarlarından bir tanesi.
(bkz: sezercik in eseğini satın almaya calışan çocuk) * *

edit: 100. entryin ben olmuşum, kusura bakma.