bugün

görsel

Sisteme, şerefsizliği, adaletsizliğe karşı bir harekettir.

Keşke bi tarafına soksaydı hakemin de olmadı işte. Net.
Haklı bir harekettir.
Ne kadar sayko bir ülkedeyiz.
cezası üç maçtır bildiğim kadarıyla.
maçtaki en doğru karttır.
http://www.youtube.com/watch?v=hGx1tIEiyMY
Trabzonspor' un kazandığı haksız penaltı için de gösterseydi haklı denilebilecek hareketti. Ayrıca hakem hatalarının aynı Galatasaray gibi lehine işlediği Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarının Salih' i tebrik etmesi de tuhaf ve ironiktir.
helal olsundur.
Lig hakemlerinin genel durumunun göstergesidir.lig bitmiş beyler izlemeyin artık.
Yıllar boyunca hatırlanacaktır.
acaba salih dursun galatasaraydan gitmeseydi trabzonun kazandığı haksız penaltıda aynı şeyi yapar mıydı?
galatasaraylıyım ama helal olsun hareketidir.
ayakta alkışlanası bir hareket.
bugüne kadar takımı uğruna yaptığı en fedakar hareket olarak tarihe kazıldı adın salih efendi.helal olsun dedirttin.
tff, hakemler kurulu, hakem denen zavallılar görsün artık bu işi yapamadıklarını.
allah belanızı versin emek ile oynanmaz.
http://m.ligtv.com.tr/mac...d=111117639&tab=video izleyip hakemin ne kadar gavat olduğunu görebilirsiniz. Emek hırsızlığı resmen amk. Yoksa yenecegimiz falan yoktu.
görsel
fanerbahçe taraftarı olarak bu maçın özetini izledim. salih bu hareketiyle az bile yapmış.
hayatımda gördüğüm en iyi tepkiydi. helal olsun salih.

forza salih!

edit: onediodan mizah özeti. oned.io/h/680321?o
görsel
görsel
zamanında eliyle gol atıp sevinenlerin,haklı gösterdiği harekettir.

lan sen nerenin adamısın ki hakeme kart gosteriyon.

aziz yada fiko babana mı yaranmak istiyon salih.
Mactaki tek dogru karardi.
yıllarca anımsanacak bir tepkidir.

tebrik ediyoruz.
görsel
Salih Dursun iyi bir futbolcu olmayabilir ama gerçekten iyi bir hakem.. Gösterdiği kırmızı kart %100 doğruydu..
kırmızı kartını yere düşüren bir hakem gördüm sanki. e liseliler ne yapsın?
bir tepkidir ve yıllarca unutulmayacak hakkında daha çok şey söylenecektir.
öncelikle söylemeliyim ki günahım kadar sevmiyorum salih dursun'u. fakat bu yaptığı protesto dünya spor tarihine geçmeli. ne kadar ceza alırsa alsın kesinlikle doğruyu yaptı...