bugün

kendisi ayrıca sadece ütopyalarda bulunur.
(bkz: yengeç burcu erkeği)
ütopik olmayan erkektir. çok sakindir, en rezil olayı bile çok sıradanmış gibi algılar, yanındaki insanı sıkıntıya sokmaz. yeri geldiğinde esip gürlemeyi bilir. saçma sapan şeyler için can sıkmaktansa konuşarak çözmenin en iyi yol olduğunun farkındadır. aptal tabuları yoktur. var yani öyle erkek modeli. ben tanıyorum bir tane.
aynı zamanda damarına basılmaması gereken erkektir.

bazılarınca silik diye yaftalanabilir orası ayrı.*
şiddet uygulandığında şaha kalkabilir.
olmaz olsun erkek dediğin sert olur. kodum mu oturtur.
babanız ve ya erkek arkadaşınızsa tadından yinmez.

not: sinirlendirmeyiniz.
(bkz: yalarım)
sakinlikten ne kastettiğinize de bağlıdır biraz. sinirli bi yapıda olmayanı iyidir evet lakin sessiz sakin erkek de çekilmez. ne o lan öyle. ben hareketli insanım abi sevgilim de ben gibi olmalı. benle ordan oraya gelmeli. gecenin bi vakti canımızın istediği yere gidebilmeliyiz. konserde benle beraber boynu tutulana kadar headbang yapabilmeli. sokakta benle hoplayıp zıplayabilmeli. he yeri gelir ağır abi de oluruz problem değil ama sakin erkek pek de iyi değildir.
can sıkar. gereksizdir. sen bağırıp çağırır kavga edersin adam hiç bozmaz sende sinirini çıkamaz daha da çok sinirlenirsin. halbuki yumruğunu masaya indirse çok daha eğlenceli olur. erkek dediğinin biraz sesi çıkar. o ne öyle kedi gibi.
(bkz: isvicreli bilim adami)
Ben değil lan, ben s.kertirim. bizim Hans var. Sakinleştirici ilaçları deniyor. o, çok munis biri.
henüz bir sevgiliye sahip olmayan erkektir. sevgilin olacak ve sakin kalacaksın, yok daha neler a.k.
tadından yenmez.*