bugün

14 nisan dedi doktor, galiba zamanı geldi. ufaktan sancılar başladı, doğum için hastaneye gideceğim birazdan. bol bol dua ediniz. Size de hayırlı sahurlar arkadaşlar.
ramazan ayıyla beraber bir sahurun daha sonuna geldik. rabbim tekrarını nasip eder inşallah. seneye bu başlıkta görüşmek üzere...
hayırlı sahurlar, allah kabul etsin.
Ve geldik son sahurumuza...
Bitti be, elveda 11 ayın sultan.

Sahur menumde ise haşlanmış yumurta ve çoban salata var.

Allah kabul etsin.
bugün dolup taşacak olan bir platform.
Çok şükür bugün de karnımız doydu.
görsel
Kaşık kaşık biber turşusu yiyorum daha nasıl ispat edeyim size kürtlüğümü?!
Cennet’in huzuru evinize dolsun. Niyetiniz, dua’larınız kabul olsun...

Hayırlı sahurlar.
bereketli sofralarla hayırlı sahurlarınız olsun. fazla yağlı şeyler yemeyin, zira uyutmuyor sonra ağırlıktan. hafta sonunuz güzel geçer umarım.
Arkadaşlar cümleten hayırlı sahurlar. Çok şiddetli fırtına çıktı burada. Fırtınalar arasında peynir ekmek yemeye çalışıyorum. Haydi bakalım.
Ramazan ayıyla beraber bir sahurun daha sonuna geldik. Rabbim seneye de nasip eder inşallah. Seneye bu başlıkta görüşmek üzere... Hayırlı sahurlar, allah kabul etsin.
yok mu lan şöyle duyar kasan da eksi versek...

--spoiler--
siz böyle sahurlar yaparken ekmek bulamayanlar var.
--spoiler--
Ve...
Vakit o gecedir ki, tüm geceler o’na hayran. Kadrini bilenlerden olmak dileğiyle...

Kadir gecemiz, sahurumuz mubarek olsun...
Gelişi sevinç, gidişi Hüzün verir. Son 1 sahurumuz kaldı...
Bu sene de ramazan ayına nail olabildik. Rabbim tekrarını nasip eder InsaAllah.

Hayırlı sahurlar...
Büyük Kızımla ilk sahurumuzu yaptık. O yüzden geç kaldım.
Geçen sene hamilelik ve doğum nedeniyle oruç tutamamıştım. Rabbim bu sene oruç tutmayı nasip etti. hayırlı sahurlar arkadaşlar.
Sahur zirvemizden bir görüntü. Çok şükür bugün de doyduk, Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Amin.
görsel