bugün

sahipleniyorum da ne oluyor sanki yine ayrılıyorlar. ilgili davransanda, üzerine titresende her derdine ortak olup koruyup kollasak ta olmuyor bir türlüü...
dram görmek istiyorsanız sahiplenen erkeğin sahiplenildiği zaman ki haline bakın.
Erkek zaten "sahiplenen kişi" diye tanımlanması gereken bir sözcük aslında. Sadece buna değecek kadın olup olmadığınız esas önemli olan.
Neyi sahiplendiğini merak ettiğim erkektir.

Barınaktan köpek mi alıyor?
Genç kızların piç ve psikopat erkekler yerine sevgili olması gereken erkek türü.
En sevdiğim erkek modeli.
Kıskançlıktan zerre hazzetmem ama sevdiği insanı koruyan, kollayan güçlü bir duruşu olan insanlara hayranım.

Bu illa sevgilim olmak zorunda değil. Yanında rahat etiğim arkadaşım da olabilir. Sahiplenici olun beyler. Sıkıca sarılın sevgilinize. Böyle hiç bırakmayacakmış gibi.

Dertlendim, rakımı getirin ulan!aldhd
Sahiplenici ise kardeşimdir, rabbim nazarlardan saklasın.
Ama toplum içinde sahiplenme adı altında sarılmak, Öpüşmek falan yapan ibneleri tenzih ederim. ibadet de gizlidir kabahat de.
(img:#1744553)
Çoğu türk kızının hoşuna gidecek erkektir.
Bu zamanda zor bulunacak erkektir.
Seviyorsa içgüdüsel olarak yapar bunu. Sizin bir şey söylemenize ya da beklemenize hiç gerek yoktur. Sevmek yeter. Sevmek güzel.
ben olmayı denedim. her defasında kaybettim. aslında kızlar sahiplenici erkekten ziyade ağızların a sıçan piç erkeklerden hoşlanıyor. not.: bu söylediklerim tecrübe ile sabit.
donunu yıkamayı beceremeyen adamların garip garip tripleridir.

koşarak uzaklaşın diyeceğim ama nerde sizde o akıl!

don yıkayın.
temizlik ferahlık gelir aşkınıza.
yazılanların hepsini okudum.

2 kişi benimdir demiş, 2 kişi de arayıp bulamıyoruz yazmış.

bence çiftleşin siz.

diğer kızlı-erkekli başlıklara da hep siz yazıyorsunuz. ziyan oldunuz sabahtan beri.

çiftleşin, çiftleşin.
kabile dürtüsüne sahiptir. kardeşini, annesin, babasını, eşini, dostunu, komşusunu hatta sokakta gördüğü haklı gördüğü her canlıyı savunabilen eril kişidir. bu arada sahiplenilicilik ruhu için erkek olmak gerekmez. bu neredeyse tamamen ilkel ve cinsiyetle alakası olmayan duyularla oluşan histir.
'nerenden istersin?'
'aynn aşkm hh tm ordn shplen beni .s'
45 derecelik açıyla..
Kızın hayatını kısıtlayan, kıskanç, benim istediğim diyen erkeklerdir.
Başta sevimli, sonralarda itici gelir, gibi.
Tutuşu bile farklıdır:
görsel

Vücudunuzdaki her zerrede hüküm sürmek isteyen, ter damlacıklarınızı bile israf etmeyen, teninizi diliyle dersdest eden, aklınızda başarılı soygunlar gerçekleştiren sahici erkektir.
Genelde koç burcu olurlar.
Bu mu sahiplenme aq canım sen çok yanlış anlamışsın.

Böylesi çaylak olmuyor ben oluyorum aq.

Nerde adalet nerde sözlük?

Tnm: kıskanç erkektir.
Bazı erkekler bu olayı kadını köle gibi kullanmak olarak algılayıp abartsalarda yeterli dozda bir sahiplenicilik her erkekte olmalı.
aboov ehlaksızlık.
Kantarın topuzunu kaçırmadığı, kırmızı çizgilere ve kişiliğe tecavüz etmediği sürece, hoşa giden, güven uyandıran erkek tipidir.
Ama tekrar ediyorum, b.kunu çıkarmamak mühim bir ayrıntı.
Sahiplenirim. (Kezolar haric)
Sahiplenmekle kısıtlamak farklı şeyler o yüzden Sahiplenilmek güzeldir değerli hissettirir.
Not: özgürlüğüme düşkünüm kısıtlamak ve sahiplenmek es anlamlı degillerdir.