bugün

benimdir o. yörük oluyorum nesilden.
türkmen kardeşinizi yazın. *
büyük dedelerimin yaşamaması , kendi dedemine bu sorulara cevap verememesi sebebiyle aslımı tam bilmiyorum ancak sülalemizde önceki nesillerde dışardan kız alma kız verme olayı bile yokmuş yörüklük benim içimde var. hissediyorum.
soyum karakeçili yörüğüdür.

türkiye türklerindenim çok şükür.
on bin metre kumda uzak yapacak yazarlardır.
--spoiler--
"üç göbek yukarsım türk olmasa ne olur ki? önemli olan insanın kendini hangi milletten saydığı ve milletine katkıları değil midir?"
--spoiler--
demiştir atsız.
benim annem rus nataşası babam da kürt türkü ve ateist alevi. ama kendimi türk gibi hissediyorum nedense.
Hahahassktirin yazarlari.
kendine at muamelesi yapan kardeşlerimizdir. kavmiyet sosyal bilimin konusudur ne ölçebilirsin ne de biçebilirsin.
ben değilim.
babanemin soyu ermenilere dayanıyor. ama ben ermeni değilim.
ne fark eder? oda bir insandır. göçmenlerimizi dışlayabilir. ama biz onları dışlamıyoruz.
beşikdüzü çepnilerinden olan kardeşinizi de not edin
Ahıskalı olarak şahsımın da dahil olduğudur.
mustafa kemal olmasa babası kim bilemeyecek olan yazarlardır.
sikeyim safliginizi dedirten mevzu. ulan bi sokaga cik bak hangi biri senin işine yarar?
madalya vereceğimiz yazarlardır. alkış çok çalışıp safkan oldunuz.
Belki ben olabilirim. Alanya beyliğinden geliyormuşuz. Internette yazıyor zaten. Du bi bakiyim. Ama Türk'ün lan ben.
Anne tarafından macır baba tarafından da Yörük oluyorum.
Ultra Türk'üm.
bursa da bol bulunur. (bkz: travesti)
Gidip nüfus kayıtlarina bile baktirsan 1920 lerden öncesini bulamassın o yüzden kesin diyemessin. Türk olduğunu hissediyorsan Türksün.
oguzlar-->ucoklar-->gokhan-->cepnilerden grliyordur. gozlerde de hafif cekiklik vardir.
Türk doğan adam Türküm der hava atmak için ben buyum ben şuyum şu dünyada bizden daha temiz daha iyi ırkmı var ne bilem işte.
Saf olmayın yaa yok ben saf türküm sen değilsin böyle ergen ırkçılığı görülmedi yaaa.
6 kuşak nesili bildiğim için şüphe etmediğim durum.
4. ayak, çim pistte başı çekecek yazarlardır. *