bugün

gerçekçi olan herkesin kabullendiği durum.
aklıma sadık amcayı getiren önerme. *
yeni aldatılmış kız cümlesi.
sadık erkek yoktur. erkeği kendisine bağlayan kadın vardır.
aklıma şu kitabı getiren saçmalatmacadır.
(bkz: sorun bende değil sende)
imkansız degil ama bulunması zor bu bir gercek.
konuyu açana yönelik ''her erkeğin sadıklığını test ettin mi?'' sorusunu akla getirir.
kaşı gözü oynak dişilerin şikayeti.

(bkz: senin yüzünden)
erkeklerin birbirine gösterdiği sadakati niyeyse kızlara göstermez. aslında erkek sadıktır onu sürekli yargılamak yerine anlarsan sorun olmaz.
bulmak için önce olması gerek, bu sebeple imkansızların başlığı altındayız.
Gerçekten yok böyle bir kavram. Hele ki bu yüzyılda parmakla gösterilecek kadar az olduğu kesin bi yargıdır. Mütemadiyen uslu olduğunu iddaa eden bütün erkekler yaramazdır. Ne acınasıdır ki aslında benim babam,benim kocam sadıktır diyenler bile bu durumu kabullenmiştir.
sadık erkek vardır ama kuytularda gizleniyordur. düzgün bakarsanız ancak görebilirsiniz. Bakmak ve görmek meselesi. Sanırım anlatabildim. Saygılar.
biz erkeklerin adı çıkmış.
Doğrudur.

Ben değilim meyilleneni affetmem.
Hadi lan ordan Dedirtir. Sadık olanda da farklı sıkıntılar baş gösterir. Yeterki sıkıntı arayın.
Kendinizi sahiplendiremediginizdendir. oysa yeterli besinler verilse, uygun sözcükler söylense, suyu ve arpası eksik edilmese gayet de sadık olunur bence..
Doğru ama eksik önerme.(sadece erkek değil.) Sadık insan yoktur belli sebeplerden ötürü başka uyaranlara kapalı, dikkati dağılmayan insan vardır. Dikkati dağınık bir insanın dikkatini kendinde odaklamayı başarmışsan bir sadakat durumu gelişmiştir.
bizim mahallede var, futbolcu çocuk. fena da oynamıyor. adı sadık.
Sadık olanı bulunca da sanki çok kıymetini biliyormuş gibi..

Kimse kimseyi kandırmasın.
doğru bir tespit. sadık olmak erkeğin doğasına aykırıdır. nesli tükenmekte olan sadık erkeklerse beceriksiz erkeklerdir. beceriksizliklerini sadakat kılıfına sokarlar.
Uslu bir çocuk olursanız belki bir gün siz de sadık erkeği görebilirsiniz. Ama ne yazık ki hep gargameller görüyor.
Aslan'lar sadıktır.
erkekleri bir nevi köpek yerine koyan kadınların sıkça kullandıkları sözdür.
Günümüz toplumunda -hepsi olmasa da- karşımıza sevgili,arkadaş,tanıdık olarak çıkan erkeklerin bir şekilde güvenimizi kaybetmesi sonucu oluşan olgu, doğru mu? Allahına kadar doğru. Her erkeği denemene ne gerek vardı demişsiniz birkaçınız sahiden bir yemeğin bozuk olduğunu anlamak için bütün tencereyi yemek gerek olmadığını bilmiyor mu?
(bkz: uludağ sözlük her boku genelleme timi)