bugün

Arkadaşlar lütfen daha fazla açık vermeyin konuyu burada kapatalım bence.
hatun cinsinin hala çözemediği konulardan biri.
Bu cumaertesi yaşanılacak olay.
Maalesef o konuda bilgi veremiyoruz kızlar. zaten anlayabildiğimiz bir bu var, O da bizde kalsın...
Osbir çekiyolar qizlarr.

Çokta önemli gizil olay değil yane.

Kutsal osbir gecesi felan...

Swhh..
Saat daha erken.
"cumartesi işlerim var yarın buluşuruz" diyen erkeğin cumartesi günü;

görsel
En fazla şişe çevirmece oynarız.
Maalesef yarın yine olacaktır. Bunu sadece erkekler bilir. Ve hiç bir erkek dünyayı verseler bile karşı cinsten birine bu sırrı anlatmaz.
Arkadaşlar şnorkel mi kullansam yoksa nefes tüpü mü bilemedim. Bir yardım edin. Şimdi kızlar denize mi girecek diye düşünüyorlar. Asla anlayamayacaksınız.*
Kasmayın kiz yok bugün.
Geçen sene açıklamaya yeltendim ama lobi baskısı sonucu açıklayamadım.

Varsa kendine güvenen babayiğit açıklasın.
vallahi 36 yıldır erkeğim bende anlayamadım.
bütün erkekler sanki bilmiyormuş gibi yaptığı için sadece erkeklerin bildiği cumartesi olayıdır...
Ben 3. Postadayim.
29 yaşındayım ve hala hakkında tek bi şey bilmediğim olaydır şüphesiz.. hey erkekler benden gizli neler döndürüyosunuz benide aranıza alsanıza sjsj..
görsel
var böyle birsey.
yok diyen erkek ya inkar ediyordur yada farkında değildir.
Az da olsa bazı genç erkekler bu olayı farkında olmadan yaşıyorlar. 30lu yaşlarda farkına varanlar da oluyor.
Erkekler için çok önemli bir olaydır.
Erkeklerin benliğini, kişiliğini ve kendisini tanimasi bilmesi için çok önemlidir.
Hepsi de farklı duygularla yaşar bu olayı.
Her cumartesi başıma gelen, bugün de sabahın ilk saatlerinden beri yaşadığım olay.

Bazı erkeklerde birkaç haftada bir oluyor, hatta birkaç ayda bir yaşayan erkekler bile gördüm. Bende neden her cumartesi oluyor anlamıyorum. Var mı anlayan kirveler, bir el atın yav!
şahap sırtlanı sizi yatağa atana kadar vardır bu cumartesi olayı attıktan sonra yoktur öyle bir şey.
Sona ermek üzere olan günün olayıdır.
Evde tek başlarına Osbir çekiyolar qizlarr.

Çokta önemli bir olay değil yanee..

Swh...
Arkadaşlar, bu konuyla ilgili beni çok darlıyor ama sözümüze sadık kalarak tek kelime etmedim. Nasıl konuyu kıvırabilirim? Help...
benden sana ekmek çıkmaz kardeşim ama gay yazarlar vardır tabi. bu entryden sonra sana ulaşırlar...
Bu entryde tutturla kazan sansürüne maruz kalacak ne vardı?

https://justpaste.it/41e6u