bugün

sabahın ilk saatlerinde , henüz uyumamışsanız ve uyumak zorundaysanız yapmamanız gerekenlerdir.

mesela sırasıyla açıp ;

iron maiden- ages high

lynyrd skynyrd- sweet home alabama

motörhead - overkill

judas priest- breaking the law

metallica- enter sandman

dinlemeyin. hadi dinlediniz, hepsini feysbukta paylaşmayın, hadi paylaştınız, saçma sapan mesajlar yazmayın, sonra yok efendim ben niye yalnızım, yok efendim niye feysbuktan karı düşmüyor, kız düşmüyor.

adama sormazlar mı, ulan senin şu yaptığını hangi aklı başında yapar? hangi kız sabahın saat yedisinde açıp en gaz metal şarkılarıyla kopan bir erkekten ay çok seksi yea diye bahseder.

hayır, hepsini geçtim, benim böyle bir şeye ihtiyacım yok zaten, bir de gelip niye dert yanıyosam. o son enter sandman i dinlemeyecektin aga.

başlık açmayı özlediysem demek ki...

edit: benim böyle bi şeye ihtiyacım yok derken, gay may değilim lan yanlış anlaşılmasın. mühendiz olabilirim ama sevgilim var benim. * * * *
hazır çorba içmeyin ölebilirsiniz haa.
sözlüğe girmek.
aksamin son saatini dusunmek.
UYANILMAMALI. AKSi GiBi HER SABAHTA YAPARIM.
boş bir mideyle sigara içmek mesela, yapmayın yazık.
saat çaldığı halde tatlı uykumuza devam etmek... güne berbat bir başlangıç yapmak için en etkili davetiyelerdendir hiiiç tavsiye etmem.
entry girmek. sözlüğe giriyorsun bari entry girip de ben burdayım deme. *
pc başına oturmak. sizi muhtemelen ilk dersinizden alıkoyar.
Günümüz gençliği için, facebook'tan 'günaydın' lı paylaşımlar.
ajdar dinlemeyin.
oda arkadaşınızın odayı parfüm kokusuna boğması üzerine o sıcacık yataktan kalkılır, odanın içini havalandırmak için pencere açılır.
düğün şarkıları dinlemek.
hayata küstürür insanı.
sigara içmemek.
sabahın altı buçuğunda bir çalar saatin sesine uyanıp yatarken fırla, giyin, zorla bir şeyler atıştır, sıç, işe, diş fırçala, saç tara, başka birine büyük paralar kazandırmak için müteşekkir olmak için berbat bir trafiğin içine dal. Nasıl razı olunur böyle bir hayata?

-charles bukowski
kahvaltı haberleri izleyip düzene lanet edip güne başlamak.
uyanmak.
soğuk duş ve kahvaltı.
ağır kaldırmak.
(bkz: diş fırçalamak)
işe geç kalmak.
Bilgisayara oturulmamalı.Zira kalkışınız ikindiyi bulur.
uyanmak.
süt içip ardından sigara yakmak. (bkz: diyare)
küfretmek, aç karına sigara içmek.