bugün

işenir.
Televizyonu acip herhangi bir cizgi film kanali aramak.
ne mesaj ne de arayan olmadığını bile bile cep telefonuna bakmak ve güne hayal kırıklığı ile başlamak, boktan bişey.
alarmı kapatıp yine erkenden uyandıgım iÇin sövmek, lanet etmek! (haftaiÇi sabahları).
sevgiliyi arayıp onuda uyandırmak.
yorganın içine bakılarak yerinde duruyor mu diye kontrol etmek.
10 dk kendime geldikten sonra duşa girmek...
isemek.
telefonu ve pc yi, hesaplarımı kontrol etmek.
televizyonda okulların tatil olup ulmadığına bakmak.
güzel bir müzik açıp kahvaltı hazırlamak. evet budur!
Sabah ereksiyonunun gecmesini beklemek ve ardından helanın yolunu tutmak.
Gözler yere dikilir ve bir kaç saniye anlamsızca bakılır. Tamam artık yüzünüzü yıkamaya gidebilirsiniz.
Oglumun yatagina gidip onu yataktan almak. O hafif sis surati ve muzur gulusuyle bitiriyor beni edepsiz. *
kettle'a su koymak kahve için..
babafingoyu eşofmana sıkıştırıp yataktan kalkmak.
hafta içi ilk olarak alt kata iner, corn flakes'imi süt ile hazırlarım. sonra banyo.
O'nu düşünmek...
-yine mi uyandım yeaaa
diye dert yanmak.gerçekten uyanmamak için uyumak istemiyorum.uyanmak iğrenç bişey.Kalk onu yap,bunu yap bilmemne birsürü iş.
yarım litre su içip esneme germe hareketleri yaptıktan sonra bir yarım litre su daha içmek.
açılmayan ikinci gözü de açmaya çalışmak. etrafta küfür edilecek birini aramak ve bulamamak, ardından nesnelere küfür etmek. allahtan nesnelerle kavga edilmiyor, yoksa büyük olay çıkar yemin ederim.
yaklaşık yarım litre su içmek hem sağlıklı..
gözlük aramak
evin içinde abandone olmuş boksörler gibi turlamak.
bir iki dakika yataktan çıkmadan uyanmaya çalışmak ve yataktan çıkar çıkmaz sigara içmektir.