bugün

Gözleri açmaktır.
Bir bardak su içip , işemek .
Bugünde uyandık çok şükür demek.
Telefona bakmak.
Alarma sövmek.
Balkona cikip perdeyi acik birakan kisiyi tespit etmek icin perdenin acik birakilis olcusune 3 4 dk bakmak.sonrasi saliselik sabir cekmeler sakinlik temennileri ve kalkis.
Siri yardımıyla açılan şarkı, ayılasıya kadar şarkı dinlemek, ayıldıktan sonra da telefonu alıp çılgınca sözlükte entry girme çabası.
görsel
5 dakika daha ertele. Ne çabuk 5 dakika geçti. içinden 30 saniye say kalkarsın. Bok var sanki sabaha kadar, si*tir git kalk şimdi.
Ve bi hışımla kalkılır o yataktan.
-uffffffffffffff çekmek
-yüzünü buruşturup, yine lanet bir güne uyandık ne olacaksa zaten diye içinden geçirmek
-lavabonun yolunu tutmak
-ayakta işemek
-önce elini sonra yüzünü yıkadıktan sonra havluyla kurulanmak.
- vs. vs.
- sisteme sövmek
- duş
- sisteme ve yaz mevsimine sövmek
- kahvaltı (tosun gibi oluşumu borçluyuz kahvaltı seni seviyoruz)
- söverek otobüse ilerlemek.

Sövmeyi loopa alıyorum ki rahat edeyim.

(bkz: gündüzüm seninle gecem seninle)
Ders günüyse kalkıp su içmek. Yok değilse sabahları onunla olan anılarımı düşünür, yanimda olmadigi her saniyeye lanet ederim.
hayata küfür etmek.
Telefona bakmak.
Tekrar uyumak.
çalan alarmı ertelemek.
Bugünlerde tekrar uyuyorum. Susuz kalmış toprak gibi uykuya dalıyorum. Doyamadım uykuya. Uyurken ölsem diyorum.
Sonunda açlıkla uyanıyorum. Sonrası malum.
tekrar uyumaya çalışmak.
işemek....

Ardından duşa girmek, dişleri fırçalamak, kahvaltı yapmak, kıyafetleri giyinip, saçı başı taradıktan sonra ilk sigarayı yakmak ve servise gitmek şeklinde devam eder...
Gözlerini açmadan iyice yatağa yumulup, okula gitmezsen ne olacağını hesaplamak.
Sabah uyanınca terlikleri giyip doğruca aşağıya sokağa inerim; terlikleri çıkarıp karşı bahçedeki dut ağacına tırmandıktan sonra inip terlikleri giyerim, sonra tekrar eve çıkıp yatağa girerim 5-6 dakika sonra kalkar yüzümü yıkar rutin işlere devam ederim...
kahvaltı yapmak.
(bkz: sağa yatırmak)
telefona bakıyorum, saat kaç diye.
"bu gece 10'da uyuyacağım" demek. *