bugün

alarm ile uyamış bünyenin, yaşayamadığı sabah orgazmını otobüsün titreşiminden marş alarak gerçekleştirmesidir. kışın gene kalın elbiseyle kamufle etmek kolay olsa da, yazın ince elbiselerle olması sonucu fordcu damgası yemeniz çok kolaydır.
elde avuçta kapatacak bir şey yoksa baraj kurmuş futbolcu gibi durulur.
erkeklik halidir .

sebebi ise ; sabah saatlerinde testesteronun tavan yaptığı saatlerdir.

akşam dönüşü sorma zaten .*
etrafınızdakilerin heycanlanıp içlerinin pır pır etmesine neden olur. *

görsel
Libidonun tavan yapması ile birlikte kaçınılmaz, utanılası bir durumdur. aksi halde, gayet açıktan etrafındakilerine mal varlığını gösterme çabasına da dönüşebilir.
kumaş pantolon var ise baş vermeniz gereken durumdur.
her zaman en kötü durumlarda erkeğin başına gelebilecek olan durumdur. kalın giyinin kamufle edin şahsen ben uzun mont giydiğim zaman uçuş modunda dahi olsa kimse fark edemez.
daha da kötüsü vardır.

lisede erekte olmuş iken sözlüye kalkmak.
Aba altından sopa göstermektir.
Kan sabah kalpten çıkıp direk sike yürüdüğü için normaldir.

Otobüs sallanır tabi sizin ki durur mu? Durmaz, başlar o da sallanmaya 2dk. Sonra bi bakmışsınız sallanan şey artık bir bütün! kalıp gibi hareket ediyor sallanma sallanmalıktan çıkmış hemen indirmek için uğraşırsınız sizi rezil edecek ya inmez avradını siktiğim. Artık yalvarışlar başlar yarak bokunu yiyim in artık bak durağa geldik!

Yarak dile gelir lan piç kaldırırken iyiydi ama? Cevap veremeyiz.

Bunları yazdırmak için Beni sikimle muhattap ettinizya takam kafanıza. Resmen konuştum onunla.