bugün

sabah 8de iş yerinde oluyorsan ve eğer öğle yemeği 12.30 da ise hepimiz seve seve görgüsüz.
mecburdurlar veya evden erken çıkmak zorundadırlar. büyük ihtimal bir poğaça ve çay ile geçiştirirler.
beyaz yakalının bildiği 30 şey, 30 u da görgü üzerine.
Delinin biri kuyuya taş atmış hikayelerine güzide bir örnek daha.
Deli yazısını silmiş bile.
Siz daha " yok ben de iş yerinde yapıyorum " şeklinde yazılar yazıyorsunuz ya, adam gülüyor kıs kıs ordan kahvaltısını iş yerinde yaparken.
mesainin 7.30da başlaması ve işe gidiş yolunun da bir saate yakın sürdüğünü göz önünde bulundurursak bu görgüsüz benim mecburen. *
sabah kahvaltısını topkek le yapan yazarlar.
(bkz: sametc)
ee ben de sabah kahvaltısını iş yerinde yapanlardanım. ama iş yerinde benden başka çalışan da yok. tek başımayım senin anlayacağın. şimdi ben de mi görgüsüz oldum. şu işe bak arkadaş ya bu yaştan sonra görgüsüz de olduk iyi mi?
an itibariyle başlık sahibine sözlükte görgüsüzün tanımına bakmasını önermekteyim.
ohh bi de güzel olur ki, yanında da sıcacık çayın, mis gibi.
evet iş yerinde yapıyorum sabahın köründe evde yapmak pek cazip gelmiyor saatın 9:30'da 5* bir otelin restoranında yapmak varken.
eger bu görgusuzlukse evet ben görgusuzum.
ulan ben bekar halimle her sabah, evimde tıpış tıpış kahvaltı yapıyorum. millet şirkette beleş kahvaltı için kapışıyor. yuh olsun.
sabahın belli saatinde işe başlaması gerekirken ortalığı poğaça börek kokutan ve işe başlama saatini en az yarım saat geciktiren insan evladıdır.
çok görgüsüzdürler, hatta kahvaltıyı bitirdikten sonra tabağı kalkıp mutfağa götürmezler. Görevlilerin gelip almasını beklerler. Veyahutta kalkınca götürürüm diyerekten öğle yemeğine kadar orada durur göz zevkinizi bozar, bazen kokar, görüntü kirliliğidir.

(bkz: kozanteoman)
(bkz: o sensin)
(bkz: ben böyleyim).
(bkz: hızlı yaşam)
çalışan değilim ama stajda benim de yaptığım olay. aldım 1 kilo zeytin, meşhur zeytinciden. koydum dolabıma. her sabah işyeri servisinin durduğu yerdeki fırından küçük ekmeğimi de alırdım. saat 10' da çay molası verildiği vakit zeytin, ekmek, çayla birlikte muhteşem olan bir aktivitedir. aktivite kelimesini hiç sevmiyom amk.
saat 07.30'da mesaiye başlayan görgüsüzlerdir.

he kahvaltı şirketten o yüzden çok elit oluyoruz.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

Görgüsüzlermiş.