bugün

(bkz: sabah i ereksiyonlariniz hayrola)
en gereksiz işe yaramayan ereksiyondur. diğerleri candır bu patlican.
bugün sabah değil 4:45 sularında vuku bulan olay. insan şaşırmıyor değil. bazen akşama doğruda olur ama bugün bi değişik oldu gibi.
penisle "ben senden bu performansı akşam bekliyodum" diyaloğuna sebebiyet veren hadise.
ilginç bir ereksiyondur, o an yükleseniz 3-5 kilo kaldırabilecek kadar sert, yıkılmaz bir kararlılıktadır. elle, melle, sağa sola kaydırarak düzeltilebilecek gibi değil.
sabah gerekli olan enerjinin boşa gitmesi, daha gerekli olunan durumlarda saklayamamak, gereksiyonu ereksiyon olarak da kullanma diyebiliriz.
durumu gizlemek için şekilden şekile girdiğiniz olaydır...
okulda ve minibüste insanı feci derecede rezil edebilecek ereksiyondur. "biraz daha uyu sen" diyesi gelir insanın küçüğe. arkadaş tıklım tıklım minibüstesin, senden 2 metre önden gidiyor küçük bey. okula gidiyorsun, ilk derste hoca tahtaya kaldırıyor; bayan üstelik. "hocam ben kalkmam" diyorsunuz. gel bakayım, ne demek kalkmam diyor. açıklayamıyorsunuz, ıkınıp sıkınıyor, gözlerinizi devirip küçüğe bakıyorsunuz; anlamıyor.

ilkokulda lisede olurdu tabi. artık önümdeki 2 metre açıklığı daha iyi değerlendiriyor. *
Sabah dolmuştan indikten sonra, ayakkabı bağlama numarasıyla eğilmemi gerektiren, olmadık zamanda vuku bulan olay.
gece makarnayı fazla kaçırdığınıza delalettir. *
neredeyse bütün erkeklerin başına gelir bu olay.
ilerleyen yaşlarda oluşan olay.
(bkz: damar sertliği)
sabah ereksiyonu boşa gitmeyen erkek, ne şanslı bir erkektir.
uykusuz iseniz gün içerisinde bir kaç dakika durduğunuzda kendini tekrarlayan durum.
minibuste hareket alaninizin azalmasina sebep olan ereksiyon turudur. hele ki okula gidiyorsaniz, sirtinizda canta falan varsa, bos bir minibuste gitmeniz gerekmektedir. ya da pipinizin fark edilmeyecegi cok kalabalik bir minibuste.
çok talihsiz olaylar yaşatabilecek olan durumdur.

düşünün şimdi,

kız arkadaşınızla ilk kez aynı yatakta yatıyorsunuz, salak olduğunuz için sarılıp uyumuşsunuz, neyse sabah olmuş kız uyanmış sizi de uyandırmış sonra. bir bakmışsınız ki uyanan sadece ikiniz değilsiniz.

hadi bakalım çık çıkabilirsen bu işin içinden.
sadece sabah olmayan ereksiyondur. aslında bu ereksiyon uykudan uyanınca olur. öğle uykusundan da uyansa kişi, bu ereksiyon gerçekleşebilir.
isyankar penisin abazasın işte diye bir erkeğe bağırdığı an olduğu anlaşılmış durum. erkek olmamaktan mutlu olmama sebep olan hedelerden.
isyankar penis diye adlandırılan bir durum olması da gayet ho$tur. *
zamana karşı baş göstermeninde bu kadarı.
gerçekleşmesine az kalmış doğa olayı. sabah sabah ne ereksiyonu şimdi ya.

(bkz: sakin ol şampiyon)
(bkz: sen benim sabah ereksiyonumsun)
erkeğin misafirlikteki kabusudur. baya baya da zor iner, bir süre insanı eller cepte yürümeye mahkum edebilir.
aile bireylerinden biri tarafından uyandırmışsanız ve başınızda yatağınızdan kalkmanızı bekliyorsa anlık depresyona girmenize neden olabilecek durumdur..
(bkz: sabah gazeksiyonu)
uyuyan sevgiliye yardım etmek suretiyle sevgilinin hiçbir şey hissetmeden sonlanması mümkün olan hadisedir.