bugün

ülkeyi terkedip iskandinavya'ya yerleşmek için yeter sebeptir.
hemen evet dediğinde orospu damgasını yiyeceği için, hayır demeyi tercih etmiş akıllı kızdır.
her bakışmayı kesişme sanan yazar isyanıdır. yapmayın, etmeyin her bakış sevgili olalım bakışı değildir. *

not: sevgili olalım bakışını ben de bilmiyorum.
forum istanbul'da karşılaştığım kızdır, bende tam bir şok etkisi yaratmıştı
belkide karşısındakine boş bakan kızdır. aklı karışıktır falan filan. karşı cins onu kestiğini düşünmüştür.
senin ona neden baktığını anlamaya çalıştığı için onun da sana dikkatlice bakmasıdır.
kesiştiği bünyeyi beğenmemiş olabilir.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
(bkz: bu mal niye bana bakıyo)
bolca para verilip başka bir kıtada yaşanması sağlanmalıdır.
tam bir dangalaktır. tamam beğenmemiş olabilirsin, o zaman neden saatlerdir bakıyorsun? beğenmeyen insan bir kere baktıktan sonra biraz aklı varsa karar verebilir değil mi?
erkekler olarak kızla kesiştiğimizi zannedip arkamızdaki oğlana baktığını anlamayarak kızla konuşma çabasına girdiğimizde dumur olunabilecek durumlardan birisi. ayrıca kız "hahahaha şunun tipe bak bide gözlerime bakıyo" diye düşünmesi kesişme zannedilen durum olabilir.
saatlerce kesiştikten sonra yanına gidilip "dişinde maydonoz kalmış" denmesi gereken ezik varlık.
saatlerce kız mı kesilir sorusunu akla getiren durum .
aile kızı ayağına yatan katıksız kaşarımızdır.mücadele etmeyelim aşık oluruzdur.
bildiğin türk kızıdır. bunların hepsi böyle mi evet bunların hepsi böyle.
(bkz: direkten dönmek)
kesişme anlık bir olaydır saatlerce keişenler,

(bkz: öküz)
(bkz: tren)
evet dedikten bir süre sonra hevesi geçen erkeğin onu bırakacağını bilen kızdır.
saatler boyunca ego tatminine ihtiyacı vardır ve an itibariyle bu ihtiyacını gidermiştir.
- egomu tatmin edecek bir ezik yok mu?
+ come come*
-dostum hatun seni kesiyo.
+dur olum çaktrma bozma ahengi.
-hadi abi git söle
+tmm gdiyorun
+selam oturabilirmiyim?
*neden?
-ayakta yapınca prostat olma riski varmışda.
*hönk!!!nediyosun be!!!
-eee şey diyorum bizim geçen de aynısı oldu böyle dedemin başına gelmiş ondan doktor ayakta yapma demiş.
*ayhhh salakmıdır nedir ne istiyosun ya??
-aşk işte efenim bahçede olabilecek şeylerin üzerine geliyo.
*ne aşkı be salak!!!
-yok yok yanlış anladınız ben çıkma teklifi için değil veriyomusunuz demeye geldim??hani vericekmiş gbi bakıyosunuz ya saatlerdir.
adı üstünde türk kızıdır.
yakışıklılığını kesmiyordur. bu hanzonun burda ne işi var diye bakıyor oluşunu bana bayıldı diye nitelendiren erkeğin kendi kendine gelin güvey oluşu, ardından da göt oluşudur.
aslında kesişilmediğine delalet eden kızdır. arkadaki televizyona bakıyordur.