bugün

yerinde olsam nil erkoçlar'ın eski fotoğraflarını gördükçe hallenirdim. adam şanslı. ve cesur.
anlamadığım insan. şimdi eskiden kadındı. tv'de arşivde kendisine bakıp şu haliyle ulan ne hoş hatun deyip kudursa paradoks yaratmaz mı? bence yaratır.
muhtemelen genetik bir reseptör defektinden kaynaklanan testiküler feminizasyon tarzı bir hastalığı nedeniyle, genlerinde erkeklik olan ancak hastalığı nedeniyle kadınsı şekilde gelişmiş; tedavi olarak da uzun süren psikiatrik ve diğer genel değerlendirmelerden sonra kendisini mutlu ve huzulu hissedeceği cinsiyete kavuşmuş ünlüdür kendisi.
Kendisine gelecek meslek hayatında ve yaşamında başarılı ve huzulu bir ömür diliyorum.
yeni ismi ve yeni bedeniyle de mutlu olamayacak olan kişidir kendisi. acı ama gerçek... doğaya ihanet edene doğada ihanet eder. kısasa kısas faktörü.

kimse bilimsel teranelerle gelmesin. Yok işte testiküler femenizasyon falan hikaye. olaydan daha yeni haberim oldu önce ciddiye almadım sonra baktım haber doğru vay arkadaş dedim neler oluyor hayatta tey tey teyyy.

Ayşe Arman ile olan röportajını okudum. Zaten orada saklı bazı ipuçları erkeklik hormonu aldığını söylüyor erkek olmak için. Bu doğuştan itibaren gelen bir rahatsızlık değil ailenin ona bilinç dışı uyguladığı mutasyon. Hep erkek olmasını istemişler muhtemelen doğmadan öncede bu tarz konuşmalar yapılıyordu. Doğduktan sonrada bir aile ortamında sohbet sırasında "erkek olsun diye çok istedik ama kız oldu işte" gibi psikolojik güdülemelere maruz kalmıştır. Şahsi kanaatim budur. Sonradan yapılma erkeklik aletiyle kaybolan göğüsleriyle sadece fiziksel rahatlık sağlayacaktır onun yanı sıra ruhsal bir huzur ve rahatlığa kavuşabileceğini sanmıyorum.

Belki bülent ersoy kadar zengin olur orası ayrı...

istediğin kadar erkek ol kemikten penis yaptır sen bir kadınsın... Doğa seni böyle yaratmış! Evrimde bunu söylüyor... Ve sen buna ihanet ettin.
böyle bir toplumda, kendi ruhunun sesini dinleyip, kendi kapılarını kırdığı için tebrik ederim.
kendisiyle ilgili kampanya başlatılmış ünlüdür.

"Rüzgar Erkoçlar’ın bu toplumda eşit bir birey olarak, bir trans erkek olarak verdiği ve vereceği varoluş mücadelesinin yanındayız. Rüzgar Erkoçlar’ın karşı karşıya kaldığı ifşaat girişimini, nefret söylemini ve nefret suçlarını lanetliyoruz.
Rüzgar trans bir erkektir, ayrımcılık yapılamaz!"

http://muhimhadiseler.org...tir-ayrimcilik-yapilamaz/
Mutlu olabileceğini düşünmüyorum,arkadaşın da dediği gibi doğaya ihanet edeni doğada affetmez..
asla biscolata reklamlarında oynayamayacak oyuncu. çünkü sıska vücudu ile ilgi göremez. cinsiyet değiştirmeden önce gayet güzel bir kızken şimdiki hali ile bi ergenden farksız. yakışıklı bulanlar da hafızasında hala onu nil olarak hatırlayanlar olmalı.
umarım pişman olmaz bu yaptığından.
bu kez mutlu olur umarım.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

neler dönmüş, kimler dönmüş canım memleketimde.

oynadığı molped reklamında sanırım bir ben bunun hayalini kurmadım... *
çokta güzeldi, yazık etti kendisine.
artık insanların yatakta eşlerine ya da sevgililerine şüphe ile yaklaşacağı durum: " lan olum doğru söyle erkek misin lan"
(bkz: delüganlı)
nil ablamızın yeni erkek ismi. *
pipisinin bir işe yaramadığı erkektir. şuan kendisinde olan organ rahmi alınmış ve vajinal özelliklerini yitirmiş sadece ostium urethra yani idrarın çıkış kısmı bırakılmıştır. şuan yaklaşık 2-3 cm lik bir pipisi vardır yani her kadında olduğu gibi.
eski hali daha iyi olandır.

şimdi benim kafamı kurcalayan şeyler var.

1- cinsel organı nasıl işlev görecek? bacaktan alınan 6cm'lik kemikle yapılmış. sürekli ereksiyon halinde mi gezecek. bu kemik kırılırsa nolacak. sik kırığı denilen şey bu mu acaba?

sipariş üzerine penis üretildiği üzere kaç cm yaptırdı ki, bu da kafama takıldı şimdi. 20cm üzeri taktırdıysa eski halinde büyük penis sevdiğini, buradan yola çıkarak kızların büyük penis sevdiğini çıkarabilir miyiz?

2- biz erkekler gibi sprem üretebilecek mi.

3- eski kız arkadaşlarına hangi gözle bakacak. eski kız arkadaşları ona hangi gözle bakacak. önceden memesini amını gördüğü kız arkadaşlarının durumu ne olacak. eski kız arkadaşlarına "kızlar bakın, yeni penisim" diye gösterip, olmuş mu olmamış mı diye test edecek mi?

4- eskiden taş gibi olup şimdi bizim gibi 31 mi çekecek lan bu. eskiden kız olduğu için ve kızları kendisinden de bildiği için her gün sevişek mi? kişi kendinden bilir hesabı.

5- erol köse'nin twitterdan verdiği bu haberi ailesi "hakaret olarak" olarak algılamıştı. şimdi bu aile neden yalanladı bu haberi. madem doğruydu da neden bu kadar sert tepki verildi. acaba aileside mi bilmiyordu.

bu soruların cevabıyla h.g harun abi.
fıstık gibi bir hatun iken erkek olmaya karar veren daha doğrusu kendini erkekliğe daha yakın bulan nil erkoçların yeni ismidir. vatana millete hayırlı olsundur.

http://fotoanaliz.hurriye...6238&rid=4369&p=4
bir zamanların türkiye'sini akla getirmiştir.nerden nereye tabii.
eğer gerçekten cesur biri olsaydı, yüreği olsaydı ayşe arman'a röportaj vermezdi.
erol kose'ye verirdi. (bkz: ne diyorsak o)*
saygı duyduğum, cesaretine hayran kaldığım kişidir. eskiden güzeldi, şimdi de yakışıklı hele bi de sakalları çıkmaya başlasın. 26 yıllık bir iç hesaplaşmadan sonra şimdi doyasıya eğlensin diyor ve ömrünün kalanında çok mutlu yaşamasını diliyorum.
erkek güzeli tamlasına cuk oturmuş kişi.
hormon tedavisi ve yapılacak vücut çalışmaları ile açık ara birçok erkekten önde olacak, yakışıklı oyuncu.

biz beğendik efenim kendisini, olmuş.
akp zamanında yaşanmıştır.
hoş gelmiş aramıza.

buda yeni haliymiş. https://pbs.twimg.com/med...BD38xwZCAAIalEW.jpg:thumb
hangi takımlı acaba? galatasaraylıysa daha da bir kanım ısınır.
kendisi bir t-t-t-taboo breaker'dır.
sanki nil erkoçlar bir film için erkek kılığına girmiş de ortaya bu sonuç çıkmış gibi hissettim. bakışları bile kadın hala.