bugün

öldü sandım lan.
erkek olmadan önce yani nil'ken olan hatunun sevgilileri şimdi bu halini görünce ne yapıyor acaba.
En son model erkektir.
Bunun molped reklamlarinda oynadigini dun gibi hatirliyorum.
Öyle yada böyle baya yakışıklı bi insan.
bizim ailede genetiktir sakal biraz geç gelir, bu şahsın hormonlu sakalları yüzünden üniversitede psikolojim bozulmuştu lan.
eskiden canserver'di evet.

görsel
gayet yakışıklı olmuş biridir, düşmeyen de ne bileyim..
Istediği kadar erkek gibi görünmeye çalışsın, hiç bir zaman gerçek bir erkek olamayacaktır. O ancak kendi reklamını yapar aq. Ulan sen kadınsın kadın şimdi seninle ilişkiye girilse kadın doğum yolların olduğu için çocuk doğurursun be..!
Çoğu erkekten daha yakışıklıdır. Evet.
karisi cok tatli ulan.

kadere bak.
Tercihine Sonsuz saygı duyuyorum fakat eşinin yerine kendimi koyuyorum, yapabilir miydim bilemiyorum.
Kızken güzeldi. Erkek oldu şimdi de yakışıklı. Adaletini siktiğimin dünyası.
Delikanlı çocuk..
daha dün bacak arasına et diktiren kız bile manita yapmış. sonuçta sikemiyorsun, sırf yiyişmek için o kadar ameliyata, hormona gerek var mıydı, lezzo alarak da takılabilirdiniz.
karısı ile son paylaşımı;

görsel
kendi kendini arzulayabilen nadir örneklerden.
Devrem Bi resmimizi çeksene diye takılan devreleri olabilir.
tam kro olmuş;

görsel

ama karısı bebek gibi of be.
biyolojik olarak erkek olmayan kişidir. bülent'in da asla kadın olmadığı ve olamayacağı gibi. erkeğin dna'sına kadar her şeyi kadından farklı. xy ve xx olayını bilmeyen yoktur.

cinsiyet değiştirme ameliyatı yoktur. yapılan operasyonlar tamamen estetik amaçlı karşı cinse benzetme operasyonlarıdır.

erkek cinsiyet organları penis, testis, prostat ve epididim fetus döneminde oluşur. sonrasında oluşması mümkün değildir.

kendisine yapılan sadece kol derisinden alınan ve penise benzetilen ancak hiçbir fonksiyonu olmayan bir deri parçasının takılmasıdır.

hani testis, prostat, epididim, penis nerede ?

bu tür kişiler cinsellikten zevk alamaz, orgazm olup boşalamaz ve doğal bir biçimde çocuk sahibi olamazlar.

biraz ayrıntıya girdim ama cinsiyet değiştirme ameliyatları diye bir şey yoktur. yapılan sadece karşı cinse benzetme işlemidir. bir de dışarıdan eksojen androjen replasmanı yapılır ki hormonal denge bozulup vücut ve yüz kıllansın ve maskülen bir görünüm oluşsun diye.

bu işi yapan cerrahlar milleti kandırmasınlar.
karısıda çok güzelmiş.

görsel
"kadınlara güven olmaz" demeci ile erkek olduğunu kanıtlamış kişdir.
Ne kadın ne adam.
allah var adama iki cinsiyette yakışıyordu. kadınken de güzel kadındı, erkek olarak da baya yakışıklı.
Geçmişte kız haline aşık olup ileride böyle bir sevgilim olsun diye dua edenler şu an bir tarafta ağlıyorlar.

Yalnız herif baya yakışıklı anasını satiyim şansa bak.