bugün

rüyasında dahi, entry giren kişilik gerçek yazardır. sözlüğünü, herşeyden üstün tutan yazardır.
tanımlanmadık tek bir sözcük kalmayana dek; "uludağ sözlük!" diyen yazardır.
hayııııııırrrrr !!! entry girmeliyimmmmmmm!.. diye uyanan yazardır.
uyandığı an hemen bilgisayara girip sözlüğe rüyasında gördüklerini yazmaya başlayan yazardır.
sözlüğe aşık olan , hatta büyük bir tutku ile bağlanan duygu insanıdır.aşkını insanlığa adamıştır.rüyaları hayatının bir yansımasıdır...
24 saat entry girdiği için başka birşey tahayyül edemiyor olması muhtemel yazardır.

(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: sözlüğün yan etkileri)
(bkz: rüyasında çaylak olan yazar)
çaylaklık sürecinde, kendini ispat etme çabasındayken zuhur eden olaydır.
hatta uyanıp not alıp, tekrar rüyaya dalmaya kadar gider.
dün gece itibari akildakalici 'da rüyasında entry giren yazarlar arasına katılmıştır, hatta arkadaşlar arası sohbetlerde farkında olmadan entry vari yorumlar yapmaya başlamıştır.

(bkz: ne içirdiniz lan bana)
sözlük ile kafayı bozmuş yazardır. allah (c.c.) bir an önce yardım etsin...
kalktığında abdest alması gereken yazardır.
Kafayı sözlükle bozmuş yazardır. Daha gelişmiş türü ise rüyasında entrysinin eksilendiğini gören yazardır. çığlık çığlığa uyanması an meselesidir.
Karmaya dahil değildir.
Sözlükte sık vakit geçiren yazardır, geçirmiş olduğu vakitler artık bilinç altına girmiştir. Uyuduğu zaman ise rüyasında sözlükte kendisini enty girer iken görmesi yüksek olasılıktır.
Entry girme durumuna kendini fazlaca kaptırmış olan sözlük yazarının bilinçaltının rüyalara yansıma durumudur.