bugün

Tabiki peygaberimizi görmek isterim, sarhoşları sevmem ayrıca.
Çıplak mı giyinik mi?
bir dincinin atatürk'ü görmesi rüya görmesi değil kabus görmesidir. ayrıca siması bilinmeyen bir kişinin rüyada görülmesi imkansızdır. hz muhammed'i gördüm diyen bir kişinin bilinç altına işlenen olguyu uyuduktan sonra hayal mayal zihninde canlandırması, sadece sanrıdır. sen hz muhammed'i hayatta birebir gördünmü ki rüyanda da göreceksin?
bir "hz muhammed'i rüyamda gördüm" enflasyonudur gidiyor işte.
ahmetin rüyasında gördüğünü sandığı hz muhammed'le mehmetin rüyasında gördüğünü sandığı hz muhammed'in siması aynı mı? değil tabi. yalnız, gördüğü, hz muhammed'e olan sevgisinin tezahürüdür. ama çeşitli fotoğrafını gördüğü atatürk'ü ruyasında görmesi normaldir. simasını az çok zihnine işlemiştir.
ananı diyerek cevap verdiğim soru.
her ikisini de görmek isterdim. her ikisine de söyleyemek istediğim bir şeyler var.
Tabiki Hz.Muhammed.
e) hiçbiri.

hatta hiçbir şeyi.
Hz muhammed ile sohbet etme serefine ruyamda nail oldum.. Herkese allah nasip etsin.. Tasvirlenen yuzunden daha guzel bir insan...
ikisini de görmek istemem. çünkü layık değilim benden daha çok hakeden insanlar var onlar görsün rüyasında.
Valide hazretlerinizi.
Karşılaştırılamaz zira biri peygamber biri lider.
Atatürk. Sorulması bile saçma. Muhammed fayda sağlamadı.
Bu nasıl soru ? Tabikide peygamber efendimiz(s.a.v). Müslümanlığı yaymış ümmetimiz.
hazreti muhammed tabi ki.
hz muhammed tabi ki. atatürk'ü fotoğraflarından gördük ama Allah resulünün suratını bir kere bile görmedik. nur yüzlüdür kesin. saygılar.
Cevabı tabiki de tori black. Ama ille de birini seçmeniz gerekiyorsa tabiki Atatürk. Soru mu bu lan?
kim ateist? kim müslüman sorusunu sormanın farklı bir versiyonu.
Atatürk olmasaydı peygamberler olurmuydu? Peygamberler olmasaydı Atatürk 'Atatürk'olurmuydu? Sorularıyla hem peygamberlerin bir yararı olmaması sorunsalına değinmek hemde soruya soruyla cevap vermek istedim.
muhammed'in bana hiç bir yararı olmadı.
fakat atatürk'ün oldu.
bu yüzden atatürk.
ve atatürkçü değilim.
cevabı; tabii ki de 2 cihan serveri olan sevgili peygamberimiz hz.muhammed ( s.a.v ) olan güzel bir sorudur.
menüyü alabiliyor muyuz?

rüya bilinçaltınızdır. yani o şahıslar sizin düşüncelerinizle konuşacakları için hiç bir işe yaramayacaktır rüyada görmek. rüyamıza girmekse mevzuu yani dışardan bir müdahil olma durumu varsa işler değişir.
tövbe tövbe. ikisi aynı rüya da görülebilir. önce hz. muhammed, sonra Atatürk. (bkz: döneme göre rüya)
garip gerçekler volume 29878327837298 ;
daha önce gerçek hayatta görmediğiniz hiç bir şeyi rüyanızda göremezsiniz.

rüyasında hz. muhammed'i gördüğünü söyleyen adam size yalan söylemektedir.
Avcıya kurban giden tilki iyi olurdu.
Sn. Başbakanımız yüce Recep tayyip erdoğan'ın da eklenmesi gereken sorudur.

Zaten milletin kimleri görmek isteyeceği belli.