bugün

entry'ler (16)

satılık steam hesabı

http://forum.donanimhaber...9555/f_//tm.htm#108879555

dayz, cs:go, assassin's creed 3, assansin's creed 4 mevcuttur. ilgilenen varsa mesaj atın konuşalım.

küfür eden kız

küfür edersin anlarım da bi erkeğin yanında etmesen ne olur diyeceğim kızdır. bakın ben küfüre karşı değilim ancak kendi cinsinden insanlarla bir arada olduğun zaman. kızlarla karışık bir ortamda vay amına koyim gibi bir küfür etmek pek uygun değil bence. aynı duyarlılığı karşımdaki kızdan da beklerim.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

teoman-istanbulda sonbahar
https://www.youtube.com/watch?v=xys1XBKUDck

zenginliği belli eden eşyalar

calvin klein baksır. 150 tl ye ben tüm vücut giyinirken adamlar kıçında gezdiriyor.

o önce yazsın diye sabreden insan

eski sevgilime yazacak yüzüm olmadığından mecburen girdiğim trip. napalım bir umut bekliyoruz işte

insanı sikip bırakan şarkılar

unutamadığım eski sevgilinin attığı şarkılardır.
https://www.youtube.com/watch?v=-tDFg71wPBw
https://www.youtube.com/watch?v=q3YSIXX53EA
https://www.youtube.com/watch?v=wevAkv4vqxs

rüyada hz muhammed i mi görmek istersin atatürk mü

ikisini de görmek istemem. çünkü layık değilim benden daha çok hakeden insanlar var onlar görsün rüyasında.

kadınlar ne ister

güven, sevgi ve sadakat ister abi. en baştaki güven olmazsa o ilişki yürümez. maalesef kanımca en zor olanı da güven verebilmektir. güven veren birisi zaten seviyordur o kadını ve sevgisine karşılık bulduğu sürece de sonun kadar sadık kalacaktır. güven veremediğim için kaybettim bir kızı hala seviyorum ama. hatta şu an benden nefret etmesine ve hiç konuşmamamıza rağmen ben doğum günü için onun biraz da olsa mutlu olacağına inandığım bir hediye hazırlıyorum. evet belki geri başlama imkanımız yok yine de onu düşündüğümü bilmesini istiyorum.

sadece aptallar 8 saat uyur

bu kitabı okumadım ama yazarı olan şahıs çok iddialı birisi. mesela saatlerimizin yanlış olduğuyla ilgili bir teorisi vardı. neden bizler yeni güne o günün aydınlığıyla başlamıyoruz da gecenin bir yarısı yeni güne başlıyoruz. bizler sabah yatağımızdan 7-8 civarı kalktığımızda aslında o yeni günden tam 7 saat kaybolmuş oluyor. bu konuya da şöyle bir öneri getirmişti kendisi. saatlerimizde bulunan 12 yani 00.00 yukarıda değil de aşağıda olsun bu sayede biz şimdiye göre 7 de kalktığımızda havanın aydınlanmasının üzerinden fazla bir vakit geçmemiş olur. bana gayet mantıklı gelen düşünce.

sözlük yazarlarının sevgili siparişleri

benim sevgime inansın lan. erkeklere güvenemiyorum, sana güvenemiyorum diyip gitmesin. en az benim onu sevdiğim kadar o da beni sevsin. en ufak bi hatamda olayı ayrılmanın eşiğine getirmesin ve benim onu kaybetmekten korktuğum kadar o da beni kaybetmekten korksun. bunlar olduktan sonra ben zaten sadık olurum ona birlikte acayip mutlu oluruz.

üniversite kazanan kızlara tavsiyeler

insanları seni seviyorum diyerek kandırıp kendinizi başka erkeklerin altına atmayın. kezbanlık yapmayın, mümkünse de götünüzü fazla kaldırmayın.

ağlatan filmler

black, fanaa, ghajini filmlerini yazmadan edemem. bu arada selam olsun bana hint filmlerini sevdiren aamir khan a.

kızların regl olduğunu belli etme cümleleri

belim çok ağrıyo cümlesi de bunların arasına girebilir. zaten bu dönemde genelde daha hassas, kırılgan ve sinirli oldukları için regl olduklarını anlamak güç değildir.

uludağ sözlük yazarlarının üniversite tercihleri

tm3 20000. sıralama olarak ege-dokuz eylül-akdeniz-mersin üniversiteleri psikoloji bölümleri ile listemi doldurmaya başlayacağım. izmir ihtimali düşük ancak akdeniz psikoloji konusunda umutluyum zira geçen sene 21200 sıralama ile öğrenci alımını kapatmış. sizce buraya yerleşebilme ihtimali nedir? her türlü tercih önerisine de açığım.

akdeniz üniversitesi

lys sonuçları açıklandı ben de böyle sahile yakın hangi üniversiteleri yazabilirim, vasat bir yer de olmasın derken bulduğum üniversitedir. sevgili yazarlarımıza bir kaç sorum olacak.
1)benim sıralamam tm3 20359. akdeniz üniversitesi geçen sene psikoloji bölümüne en son 21200 sıralamalı öğrenciyi almış. sizce yerleşme ihtimal yüksek midir?
2)tıp alanında kendini kanıtlamış bir üniversite olduğunu biliyorum. peki psikoloji bölümündeki eğitim kalitesi nasıldır, ortalamanın üzerinde bir eğitim alabilir miyiz?
3)sosyal ortamı, kampüs yaşamı nasıldır? yabancılık çekme süresi uzun olur mu?
4)son olarak da sosyal kulüp imkanları hakkında bilgi verebilirseniz çok makbule geçer. yamaç paraşütü veya havacılık ile ilgili kulüpler mevcut mudur üniversitede?

umarım kızmazsınız böyle art arda sorular sorduğum için. sizlerde geçmişsinizdir bu tercih döneminden. elimden geldiğince bilgi toplamaya çalışıyorum.

mersin üniversitesi

bu sene lys den istediğim sonucu alamamam nedeniyle gözlerimi kendisine çevirdiğim, kampüsü çok hoş gözüken üniversitedir. lakin eğitim kalitesi hakkında tereddütlerim var. psikoloji bölümünü istiyorum gidersem pişman olur muyum? sevgili yazarlar aydınlatırlarsa sevinirim. şimdi ortama soracağım ama bazı büyüklerim laf edecekler. sizlerde anlayın bizi canım ankara nın havasından, baskısından bir kaçış olarak gördüğüm için ister istemez ortamını da düşünmek zorundayım. ne de olsa en azından 4 senem geçecek. ha bir de unutmadan sosyal kulüpler nasıl, aktif midir? havacılık, sky diving, yamaç paraşütü gibi seçenekler mevcut mudur?