bugün

Durduk yere sürekli gördüğüm rüya çeşidi. genelde bir rüyanın benzerini görmek pek olası değildir. ama bu diş dökülmesi olayının sayısını unuttum desem yeridir. zaten o şok ve sıkıntı sabahleyin gergin kalkmama yol açıyor. velhasıl sıkmaya başladı artık. bir ilacı felan yok mudur acep.
yakın zamanda çok sevilen bir kişinin ya da bir akrabanın öleceğine delalettir. ayrıca dün gece başıma gelen hadisedir. korkuyorum sözlük! ölmesin sevdiklerim!
hayra yorun rüyanızı. ölecekmiş de, hastalanacakmış da.. bu gibi olumsuz cümleler tehlikelidir. rüyayı hayra yorun diye boşuna demiyorlar enerji sinerji ve bilumum *olaylar için bu mühimdir.

hayatında güzellikler olacak. yenilik. aydınlık ve ferahlık. üç vakte kadar dört.
yenisinin çıkacağına işarettir. bak ne güzel yoğurdum.
halk arasında gerçek hayatta sevdiğin birilerinin ölümüne delalet olarak görülür.anneme rüyamda dişlerimin döküldüğünü söylememle suratının aldığı dehşet ifadesinin üzerinde kaç yıl geçti kimse ölmedi.
dişinin hayvan mı yoksa insan mı olduğunu öğrenmek gerekir yorum yapmak için.
(bkz: gökten dişi dökülse başımıza herif düşer)*
para kaybedeceğinize işarettir.
üç zamanda zortlatılacağına* işaret eder.
diş perisinin üç vakite kadar amımıza koyabileceğini bize hatırlatan rüyadır.
yaşlanmaya delalettir. yakın zamanda altınızı ıslatabilirsiniz.
Bir hastalık veya kötü bir haber alınacağına işarettir. Hayırdır inşallah.
gün içinde fazla sinir stres yapılması sonucu gece uyku sırasında dişleri sıkmak sebebiyle görülebilecek rüya çeşididir. öyle fazla bi şeye yormayın yani.
ne zaman böyle bir rüya görsem, başıma kötü bir olay geldi. bu nedenle, en çok bu rüyadan korkarım ben. Rüya değil zaten, kabustur, kabus. Evet!
Devamli gördügüm rüya dişlerim agzimda kiriliyor ve dişlerimi cigniyorum gibi sacmaliklar anlamini bilen kurtarsin izdiraptan.
(bkz: toplu ölüm)
sürekli, sürekli ve sürekli gördüğüm rüya. anlamı ölümmüş. bir daha görürsem gerçekten kendimi öldüreceğim.
çok sık gördüğüm rüya çeşididir efenim. bu kadar yıldır görüyorum kimse ölmedi alla şükür.
hangi dişinin döküldüğüne göre değişebilecek durum.
mesela emine erdoğanın döküldüğün ü görmek, yeni bir benzin zammına,
hayrünise gül ün döküldüğünü görmek, yeni bir ihalenin açılacağına dalalettir.
ahsen unakıtan ın döküldüğünü görmek ise cleveland da kasırga olacağına dalalettir. amin.

(bkz: dişinin dökülmesi)
uykuya dalmadan önce aklın nerede ise, senin o düşündüğünü görmenin olayıdır efendim. yeterki "din" muhabbetine bağlamayın gözünüzü seveyim. her şey aklınızda biter.
annemin en takintili oldugu konu. bir gun gormustu boyle bi ruya iki gun sonra amcasi öldu. birkac yil sonra bir daha boyle bi ruya gordu ve bir hafta sonra dedem oldu. o yuzden hala korkar annem. he bana kalirsa ne alaka ruyada gorulen seyin gercekle ilgisi. sacmalik inanmayin ruya yorum sitelerine.
komik bir şekilde toplumca kötü karşılanan, hatta ölümün habercisi olduğuna inanılan bir rüyadır. Geçen gördüm öyle bir rüya, anlatayım dedim. sanki kanser olmuşum da 3 aylık ömrüm kalmış gibi bir tepki aldım. daha da rüya anlatmam.
Aileden birinin öleceğine işarettir derler.
bu gece gördüğüm rüyadır. biri beni aydınlatsın. tüm dişlerim dökülüyordu. ağzımda diş kalmıyordu.
Sikintilardan uzak, uzun omurlu yasayacagina delalettir.