bugün

iki tarafı da istanbul kızı farzedelim. ukraynalı kızlar güngören kızıdır. rusyalı kızlar ise beşiktaş kızıdır.
ikisi de olur.
güzellik bakımından ruslar
sevısmesı guzel olan ukraynalılar.
ikisi de çok güzel olur fakat ukraynalı bir başkadır.
ben sikarlit cohansın ı tercih ediyorum.
vakt-i evvel turizmde çalışmamdan mütevellit. ukraynalı kızlar daha cana yakın gelmiştir ( çalışma arkadaşlarım ) ruslar bildiğin soğuk nevale. o değil de rus kızlarını yaradan ne güzel yaratmış be !
Sanki etrafınızda Rus ve Ukraynalı var.
(bkz: Aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış)
Bahsedilen iki ülkenin kızlarının da kanları orta doğu ırklarıyla pek karışmadığı için ve de asimile, devşirme olmayan saf ırklardan olduklarından dolayı güzelliklerinden hiçbir şey kaybetmemişlerdir.

Öyle mi dersiniz?

Şaka lan şaka.

Ukrayna'da o kadar çok Orta Doğu mahsulü topluluk var ki inanamazsınız.

Sırf o yüzden esmer, kara-kuru ve büyük ihtimalle teni kokan çok tip vardır o civarlarda.

Mesela Jinjer denilen grubun vokali Tatiana Shmaylyuk, emin olun ter kokuyordur o kadın.

Bir de gruplarının Roman ibramkhalilov isimli sözde Azeri kökenli tek kaşlı gitaristlerinin yüz hatlarına bakın.

Neden böyle esmer tiplerin türediğini çok daha iyi anlayacaksınızdır.

Bu arada esmerlerin ve buğday tenlilerin çok pis ter koktuğunu ya da tenlerinin koktuğunu söylemek istemedim tabii ki beni yanlış anlamayın.

Ha gerçi Rusya'da da var bu durum ne yazık ki. Ama bu denli değil. O yüzden Rus kızları daha estetik.
Ben japon seviyom. Az yakıyo.